koszalin
ul Chałubińskiego
Nr oferty: 4402709
Powierzchnia: 49.40 m2
Liczba pokoi: 2
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mieszkanie do Wynajęcia - Koszalin, ul. Chałubińskiego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 49,4 m², położonego na parterze budynku na ul. Chałubińskiego w Koszalinie. Lokalizacja na Rokosowie, niedaleko lasu, gwarantuje spokój i bliskość natury.

Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, które dają swobodę w urządzaniu i dostosowywaniu do własnych potrzeb. (pokoje są bez wyposażenia i umwblowania). Kuchnia jest oddzielna, co umożliwia swobodne gotowanie bez zakłócania spokoju w pozostałych pomieszczeniach.

Do dyspozycji najemców jest również duża przestrzeń zewnętrzna w postaci tarasu. To idealne miejsce na relaks na świeżym powietrzu.

Komfort mieszkańców zapewnia centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mimo braku dedykowanego miejsca parkingowego, dostępny jest parking ogólny, a bardzo dobry dojazd ułatwia codzienne przemieszczanie się po mieście.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia wizyty.

Warunki wynajmu: 1650 opłata do właściciela, 550 zł czynsz do wspólnoty (woda, śmieci, ogrzewanie) plus media (prąd).

Przy wynajmie kaucja w wysokości 2000 PLN.

Oglądanie mieszkania po wcześniejszym kontakcie z Pośrednikiem nr lic. 14825.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook