koszalin
ul Hallera
Nr oferty: 2105049
Powierzchnia: 41.78 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 3
Rok budowy: 2022
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

NOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA - TOP LOKALIZACJA


Polecamy do wynajęcia nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,78 m2, położone na III piętrze w nowym budynku przy ulicy Hallera wybudowanym w 2022 roku.

Mieszkanie wykończone w bardzo modnym stylu. Aneks kuchenny z nowoczesną zabudową wyposażenu w niezbędne sprzęty agd: płytę elektryczną, piekarnik, okap i lodówkę. Łazienka wykończona terakotą i glazurą. Całość zaaranżowana nowocześnie i z klasą.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane, nigdy nie było zamieszkałe, jest gotowe do wprowadzenia się od razu po podpisaniu umowy najmu okazjonalnego.

W cenie najmu 1 miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej pod budynkiem oraz komórka lokatorska.

Kwota najmu: czynsz dla właścicela 2200 zł + zaliczkowy czynsz do wspólnoty 450zł (w tym zaliczka na wodę, wywóz nieczystości, zaliczka na ogrzewanie, utrzymanie hali garażowej) oraz opłata za energię elektryczną, płatną według zużycia. 

Forma umowy - najem okazjonalny- najemca musi  dostarczyć oświadczenie osoby trzeciej, będącej właścicielem mieszkania, w którym wyraża ona zgodę na zamieszkanie najemcy w swojej nieruchomości po zakończeniu trwania umowy najmu.Lokalizacja.

Mieszkanie położone jest na nowoczesnym osiedlu. Blisko galeria handlowa Forum, Wodna Dolina, bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta.


Zapraszamy na prezentację nieruchomości - oglądanie wyłącznie z pośrednikiem.

Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.

Zapraszamy.


 

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook