koszalin
ul Połtawska
Nr oferty: 2701795
Powierzchnia: 50.10 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 4
Rok budowy: 2006
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym Centrum Koszalina. Wysoki standard. Apartament o powierzchni 50 m2, położony na 4 piętrze, składa się z: -2 pokoi, -kuchni, -łazienki z prysznicem i WC. W budynku znajduję się winda. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, możliwość pozostawienia telewizora. W pokojach i kuchni znajdują się meble pod zabudowę. Na podłogach w pokojach znajdują się panele a w kuchni i w łazience terakota. Nieruchomość posiada dużo przeszklonych elementów, dzięki temu jest jasne i przestronne. Bogata infrastruktura ze względu na lokalizację. Centrum Koszalina to dostęp do: kilkunastu placówek oświaty, gabinetów lekarskich, restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wszelakich usług związanych z komfortowym funkcjonowaniem w mieście. Koszty czynszu do Wspólnoty wynoszą 550,00. Dodatkowo płatny prąd. Wymagana KAUCJA w wysokości 2500 zł. Najem okazjonalny. Umowa zawierana jest na minimum rok czasu. Mieszkanie dostępne od zaraz. Klucze znajdują się w biurze. Zapraszamy!

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook