szklarska poręba
ul Szklarska Poręba
Nr oferty: 4402411
Powierzchnia: 45.16 m2
Liczba pokoi: 2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Miejsce w którym powstały kompleks apartamentowców jest wyjątkowe i trochę odosobnione, spokojne, z pięknym widokiem. Inwestycja okolona będzie z każdej strony dodatkowo starodrzewiem i sąsiadować będzie z Karkonoskim Parkiem Narodowym, przy szklaku turystycznym na szczyt Wysoki Kamień.

Zagospodarowanie terenu nie jest przesadzone, architektura koresponduje z charakterem miejsca, jest w pełni przemyślana i rozważna.

Przedsięwzięcie składa się z czterech niedużych, murowanych, willowych, bliźniaczych budynków – 3 kondygnacje nadziemne oraz poddasze. W każdym z nich znajduje się 14 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali, a każdy z nich posiada obszerny balkon lub taras. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe. Mając do „zagospodarowania” piękny widok w pięknym miejscu, każde mieszkanie posiada nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to, co najważniejsze - WIDOK na panoramę gór w PIĘKNYM MIEJSCU.

Wszystkie lokale posiadają praktyczne rozkłady mieszkań i najlepsze materiały budowlane (m.in. prefabrykowane balkony, elementy eliminujące mostki cieplne w balkonach, trzyszybowe okna, solidna warstwa styropianu ocieplająca budynek, okna Fakro o najwyższym standardzie.

Nasza koncepcja jest projektem wyjątkowym, nasze pomysły kierujemy do osób

Zakończenie inwestycji planowane na koniec IV kwartału 2019r pierwsze dwa kwartały 2020r.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook