sianożęty
Nr oferty: 0801731
Powierzchnia: 81.78 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro: 2
Rok budowy: 2020
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

 NOWA ECO INWESTYCJA -  kameralny,  butikowy 4 kondygnacyjny obiekt 200 m od plaży w Sianożętach.


Apartament 204 - jedno poziomowy, 3 pokojowy o pow. 81,78 m2, II piętro, z tarasem wypoczynkowy o pow. 15,39 m2 i klimatyzacacją -  zapytaj o kartę aprtamentu. 

Dwustronne, wystawa okien -pn-zach. 

Cena apartamentu 1.278.000 zł netto + 8% VAT = 1.380.000 zł brutto


Niewiele jest już nadmorskich miejscowości, które oferują kameralną atmosferę i prawdziwy odpoczynek od tłumów. Jedną z nich są Sianożęty – oddalone od Kołobrzegu o zaledwie 11 km, są wspaniałym miejscem dla każdego poszukującego relaksu nad Bałtykiem. 

Bliskość Kołobrzegu gwarantuje dostęp do różnych restauracji, kawiarni i usług w zaledwie kilka minut jazdy samochodem. A już 200m od inwestycji rozpościera się piękna, szeroka plaża. Nasza inwestycja obejmuje 60 słonecznych apartamentów o powierzchni od 35 m.kw do 81 m.kw. w tym:

- 15 apartamentów dwupoziomowych na 4 kondygnacji;

- 2 apartamenty penthouse – dwupoziomowe 3 pokojowe, położone jeden od strony północno-zachodniej i jeden od strony południowo-zachodniej;

- dwa luksusowe apartamenty 3 pokojowe o powierzchni 81 m2 i tarasach wypoczynkowych o pow. 15 m2 położone od strony zachodniej;

- jeden apartament na parterze 2 pokojowy od strony południowo-wschodniej o powierzchni 44 m2 z tarasem wypoczynkowym o powierzchni 71 m2;

- 52 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej i 9 miejsc postojowych na zewnątrz budynku;

- strefa fitness dla mieszkańców obiektu;

- rowerownia;

- winda w obiekcie;

- stacja do ładowania samochodów elektrycznych;

- światłowód w każdym apartamencie;

- położenie obiektu tylko 20 m od kompleksu hotelowego Imperiall z bardzo bogatą bazą rekreacyjną, bazą odnowy biologicznej, basenem ze zjeżdżalniami i restauracją.

 

Czym jeszcze charakteryzuje się apartamentowiec? Zdecydowanie podejście do aspektu źródeł energii oraz troska o środowisko. 

Projekt obejmuje wykorzystanie paneli fotowoltaicznych, co czyni inwestycję energooszczędną i zgodną z europejską normą energooszczędności 2021. 

Ponadto sprawia to, że koszty utrzymania apartamentu są niższe. Dodaliśmy również stację do ładowania samochodów elektrycznych i internet światłowodowy w apartamentach i na tarasach. Zakup apartamentu wiąże się z niskim podatkie VAT – 8%. 

Apartamenty są wykańczane „pod klucz” przez rekomendowaną firmę budowlaną specjalizującą się w pracy w klasie premium. Na przyszłych właścicieli czekają 3 propozycje projektu wnętrz, ale apartamenty mogą również zostać indywidualnie zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami właściciela. 

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM APARTAMENTU

Założeniem zakupu inwestycyjnego jest profesjonalne zarządzanie wynajmem apartamentów. Od paru lat Inwestor współpracuje z SUN & SNOW - ogólnopolskim operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów nad morzem i w górach.

Poprzednia inwestycja Inwestora, jak i ta obecna mogą być wynajmowane przez wskazanego operatora. Możliwe powierzenie operatorowi wynajmu apartamentu do wynajmu jak również korzystanie z apartamentu na potrzeby własne.

 KOSZTY UTRZYMANIA APARTAMENTU- GEA to inwestycja, gdzie zastosowano rozwiązania ekologiczne. 

Prognozowany czynsz do zarządcy nieruchomości: około 6,5 zł/m2 apartamentu.


Ważne informacje

-  Bezpieczny zakup objęty ustawą deweloperską;

- Termin oddania inwestycji – I kwartał 2022;

- Apartamenty oraz miejsca postojowe sprzedawane z 8% VAT

- Kupujący  zwolniony z podatku PCC 2%

- Cena miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej – 72.000,- zł brutto. 


- W przedsprzedaży przewidziane są specjalne rabaty, zachęcam do kontaktu, wszelkich informacji udzielam na indywidualne zapytania.


SIANOŻĘTY – spokojna i kameralna miejscowość leżąca nad samym morzem gdzie jest szeroka, niezatłoczona plaża , wzdłuż której znajduje się  ścieżka rowerowa-  do  Kołobrzegu tylko 20 min ścieżką. 

Plus lokalizacji  dojazd –  5 min od zjazdu z trasy S6.


Zainteresowała Cię inwestycja?? Zadzwoń i dowiedz się więcej. 


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook