sianow
ul Słowackiego
Nr oferty: 4402522
Powierzchnia: 57.81 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro: 1
Rok budowy: 1990
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mieszkanie 57,81 m2, 4 pokoje.  pierwsze piętro, Sianów k. Koszalina.

Rozkładowe, z jednym pokojem przechodnim, słoneczne mieszkanie na osiedlu Słowackiego w Sianowie. Układ mieszkania daje duże możliwości aranżacji - można np. połączy 2 pokoje i otrzymamy duży salon. Z salonu mamy wyjście na balkon. Lokal nadaje się do zamieszkania ale remontowane i urządzane było kilkanaście lat temu. Do mieszkania przynależą dwie piwnice. 

Status prawny mieszkania to: spółdzielcze-własnościowe - isnieje możliwość zakupu przez osoby spoza UE bez zgody MSWiA.

Budynek zarządzany przez spółdzielnie mieszkaniową. Na bieżąco na osiedlu wykonywane są remontu, naprawy i prace upiększające. 

Osiedle Słowackiego to jedno z ulubionych osiedli mieszkańców Sianowa. Mamy tu sklepy, aptekę, przedszkole, szkolę. Do samego centrum jest kilkaset metrów. 

Sianów to miejscowość położona w pobliżu Koszalina (do centrum Koszalina jest drogą ok. 10 km). Pomiędzy Sianowem o Koszalinem rozciąga się przepiękny kompleks leśny. Przeważają lasy bukowe usytuowane na wzgórzach. Mamy tu wiele ścieżek rowerowych i pieszych. Przez miejscowość przepływa rzeka Polnica (około 200 metrów od mieszkania) a na granicy Sianowa płynie Unieść, jedna z rzek wpływająca do jeziora Jamno (9-tego pod względem powierzchni jeziora w Polsce). Na skraju miejscowości działają wypożyczalnie kajaków.

Obecnie przez Sianów przebiega droga krajowa nr 6 i mamy tu spory ruch ale już w 2023 roku ma być zakończony odcinek drogi S6, który cały ruch transferowy wyprowadzi poza miasto. 

Sianów to też idealne miejsce do wypadów nad Bałtyk. Do plaży w Łazach mamy ok. 12 km, a do nadmorskiego jeziora Jamno jest ok. 10 km. 

Czynsz za mieszkanie łącznie z zaliczkami za centralne ogrzewanie i wodę to 430 zł. 

Odległości: 

- plaża morska w Łazach: 12 km

- Koszalin: 6 km

- Mielno: 23 km przez Koszalin, oraz 22 km przez Łazy

- Szczecin: 180 km

- Kołobrzeg: 50 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Magdalena

Tel. 664 567 563

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook