sianow
ul Słowackiego
Nr oferty: 4402522
Powierzchnia: 57.81 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro: 1
Rok budowy: 1990
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mieszkanie 57,81 m2, 4 pokoje.  pierwsze piętro, Sianów k. Koszalina.

Rozkładowe, z jednym pokojem przechodnim, słoneczne mieszkanie na osiedlu Słowackiego w Sianowie. Układ mieszkania daje duże możliwości aranżacji - można np. połączy 2 pokoje i otrzymamy duży salon. Z salonu mamy wyjście na balkon. Lokal nadaje się do zamieszkania ale remontowane i urządzane było kilkanaście lat temu. Do mieszkania przynależą dwie piwnice. 

Status prawny mieszkania to: spółdzielcze-własnościowe - isnieje możliwość zakupu przez osoby spoza UE bez zgody MSWiA.

Budynek zarządzany przez spółdzielnie mieszkaniową. Na bieżąco na osiedlu wykonywane są remontu, naprawy i prace upiększające. 

Osiedle Słowackiego to jedno z ulubionych osiedli mieszkańców Sianowa. Mamy tu sklepy, aptekę, przedszkole, szkolę. Do samego centrum jest kilkaset metrów. 

Sianów to miejscowość położona w pobliżu Koszalina (do centrum Koszalina jest drogą ok. 10 km). Pomiędzy Sianowem o Koszalinem rozciąga się przepiękny kompleks leśny. Przeważają lasy bukowe usytuowane na wzgórzach. Mamy tu wiele ścieżek rowerowych i pieszych. Przez miejscowość przepływa rzeka Polnica (około 200 metrów od mieszkania) a na granicy Sianowa płynie Unieść, jedna z rzek wpływająca do jeziora Jamno (9-tego pod względem powierzchni jeziora w Polsce). Na skraju miejscowości działają wypożyczalnie kajaków.

Obecnie przez Sianów przebiega droga krajowa nr 6 i mamy tu spory ruch ale już w 2023 roku ma być zakończony odcinek drogi S6, który cały ruch transferowy wyprowadzi poza miasto. 

Sianów to też idealne miejsce do wypadów nad Bałtyk. Do plaży w Łazach mamy ok. 12 km, a do nadmorskiego jeziora Jamno jest ok. 10 km. 

Czynsz za mieszkanie łącznie z zaliczkami za centralne ogrzewanie i wodę to 430 zł. 

Odległości: 

- plaża morska w Łazach: 12 km

- Koszalin: 6 km

- Mielno: 23 km przez Koszalin, oraz 22 km przez Łazy

- Szczecin: 180 km

- Kołobrzeg: 50 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook