pobierowo
ul Powstańców
Nr oferty: 0401870
Powierzchnia: 34.08 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 2020
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Eksluzywne apartamenty Pobierowo Bałtic Apartaments w kameralnej lokalizacji, wśród sosnowego lasu. Tylko 450 metrów od szerokiej, czystej plaży nadmorskiej.Zróżnicowane metraże, pozwalają na dobór lokalu do indywidualnych potrzeb.  Wszystkie lokale posiadają taras lub ogródek, a do dyspozycji pozostają parkingi. W planie jest wydbudowanie pięciu budynków. W każdym budynku jest winda. W każdym budynku zaplanowane jest 36 lokali niemieszkalnych ( apartamentów), w przypadku połączenia lub podziału mieszkań liczba lokali może ulec zmianie. Na terenie osiedla powstanie również basen zewnętrzny do dyspozycji właścicieli apartamentów. 

Apartamenty to idealna propozycja zarówno dla osób pragnących posiadać własne miejsce do wypoczynku na wybrzeżu, jak i dla nabywców planujących inwestycję na wynajem. 

apartamenmty oddawane będą w stanie deweloperskim pozwalającym na wykończenie zgodnie z własnymi preferencjami. Istnieje również możliwość zakupu loklai wykończonych "pod klucz".

Prezentacja apartamentów po wcześniejszym umówieniu z pośrednikiem. Oferta reprezentacyjna.

Licencja zawodowa nr 3081. 


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook