lubiechowo
ul Lubiechowo
Nr oferty: 570104
Powierzchnia: 39.48 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: -1
Rok budowy: 1835
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Ostatnie apartamenty w Połamanym Pałacu w Lubiechowie, 30 kilometrów od Kołobrzegu.

Pałac z 1835 roku pieczołowicie odrestaurowany przez obecnych inwestorów .

Na 4 kondygnacjach powstało 25 apartamentów w standardzie deweloperskim o powierzchni od 25 m2 do 69m2. Posiadłość jest ogrodzona i graniczy ona z pięknym, zabytkowym, przypałacowym parkiem o powierzchni 11 ha. W pobliżu płynie łososiowa rzeka Parsęta.

Do każdego apartamentu przynależy miejsce parkingowe.

Miejsce wśród drzew i śpiewu ptaków z dobrym dojazdem nad morze będzie idealnym miejscem do zamieszkania, odpoczynku oraz pracy zdalnej. ścieżka rowerowa, którą można dotrzeć do Kołobrzegu lub Karlina oraz rzeka Parsęta którą odbywają się spływy kajakowe. W okolicy znajdują się liczne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko: Park Pomerania - Rodzinny Park Rozrywki, Aquapark Milenium, Dziki Zachód Park Rozrywki, Oceanarium, Ogrody tematyczne Hortulus, Sky Park, Miasto Myszy, a także liczne zabytki, muzea i pomniki przyrody.

• pokój z aneksem kuchennym 19,64 m.kw
• pokój 14,68 m.kw
• łazienka 5,16 m.kw

Ogrzewanie i woda ciepła z kotłowni w pałacu. Media wszystkie w czynszu płaconym  do zarządcy.

Razem ok. 700 zł. miesięcznie.

Mamy jeszcze w ofercie 3 inne apartamenty w "Połamanym Pałacu".


Zapraszam na prezentację i do negocjacji ceny. Kupujący nie płaci prowizji.


Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook