koszalin
ul Wąwozowa
Nr oferty: 2105559
Powierzchnia: 53.70 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy: 1990
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku 4-piętrowym przy ulicy Wąwozowej w Koszalinie.

Mieszkanie o powierzchni 53,70m2 składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na loggię.

Okna PCV z wystawą na północ i południe.

Do mieszkania przynależy piwnica.


Czynsz do spółdzielni w wysokości około 660zł, w tym:

- zaliczka na ogrzewanie,

- zaliczka na gaz,

- fundusz remontowy,

- wywóz nieczystości,

- opłata zarządcy.

Dodatkowe opłaty to prąd i woda według zużycia.


Lokalizacja

Idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, ciszę i uroki zieleni, przy jednoczesnym dostępie do usług i rozrywki. Nieopodal przystanek autobusowy, szkoła, apteka, liczne sklepy spożywcze, plac zabaw.


Zapraszamy na prezentację.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub wyślij pytanie.

Na naszej stronie znajdziesz wiele podobnych ofert.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook