koszalin
ul Franciszkańska
Nr oferty: 2104917
Powierzchnia: 42.73 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 2022
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

 

OSIEDLE FRANCISZKAŃSKA Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkania  deweloperskiego w gotowym budynku 4A.  Jest to ostatnie mieszkanie w tym budynku. Mieszkania buduje uznany na rynku deweloper.

Ceny u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. Jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania.

 

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

 

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,73m2, na parterze, z tarasem(11m2) (zobacz plan mieszkania).

 

 

Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu oraz  komórki lokatorskiej.

Miejsce postojowe nr 6 w hali garażowej 32.000 zł, komórka lokatorska w hali garażowej o pow. 2,59 m2 w cenie 10.360 zł.

 

Wszystkie ceny są cenami brutto, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%.


„Franciszkańska” to jest kolejne piękne osiedle przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Jest to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. W centralnej części przyszłego osiedla zaplanowany jest duży obszar rekreacyjny, idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie w przyszłości elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy.

Doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co  potrzebne do życia. Osiedle będzie powstawało etapowo na końcu ulicy Franciszkańskiej u zbiegu z ulicą Krańcową. Przyszli mieszkańcy znajdą się w wygodnej sytuacji, jeśli chodzi o kwestie komunikacyjne. Można  dotrzeć z tego miejsca szybko i wygodnie w dowolny punkt Koszalina, jak również szybko wyjechać z miasta w dowolnym kierunku. Dzięki już istniejącym budynkom i elementom starej zieleni odgłosy ruchu samochodów będą tłumione. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, apteka, kwiaciarnie, przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja paliw.

Na całym osiedlu powstanie ok. 350 mieszkań, od małych do 40 m2, każde z balkonem bądź tarasem.

Każda klatka będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Pod budynkiem 4A  jest hala garażowa.

 


Procedura zakupu:

Po uzgodnieniu warunków, podpisywana jest umowa przedwstępna z deweloperem, jeśli zakup odbędzie się z udziałem kredytu, lub umowa sprzedaży  u notariusza, jeśli zakup będzie ze środków własnych.

Przekazanie kluczy następuje po zapłacie całej ceny.

 

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.

ZAPRASZAMY.               

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Magdalena

Tel. 664 567 563

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook