koszalin
ul Franciszkańska
Nr oferty: 2104781
Powierzchnia: 53.58 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro: 1
Rok budowy: 2023
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

OSIEDLE FRANCISZKAŃSKA - następny nowy etap inwestycji.

 

Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkań deweloperskich w Koszalinie, następny etap inwestycji przy ul. Franciszkańskiej, budynek numer 6.

Mieszkania buduje uznany na rynku deweloper.


Ceny u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. My jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania.


KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA DLA BIURA. ZAPRASZAMY SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY!


 

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

 

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53,58 m2, na 1 piętrze, z balkonem (7,02 m2) (zobacz plan mieszkania).

 

 

Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu oraz  komórki lokatorskiej.

Miejsce postojowe w hali garażowej 32.000 zł, komórka lokatorska w hali garażowej w cenie 4.000 zł/m2, komórki na kondygnacjach 5.000 zł/m2.

 

Wszystkie ceny są cenami brutto, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%.

 

„Franciszkańska” to piękne osiedle przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Jest to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. W centralnej części przyszłego osiedla zaplanowany jest duży obszar rekreacyjny, idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie w przyszłości elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy.

Doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co  potrzebne do życia. Osiedle będzie powstawało etapowo na końcu ulicy Franciszkańskiej u zbiegu z ulicą Krańcową. Przyszli mieszkańcy znajdą się w wygodnej sytuacji, jeśli chodzi o kwestie komunikacyjne. Można  dotrzeć z tego miejsca szybko i wygodnie w dowolny punkt Koszalina, jak również szybko wyjechać z miasta w dowolnym kierunku. Dzięki już istniejącym budynkom i elementom starej zieleni odgłosy ruchu samochodów będą tłumione. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, apteka, kwiaciarnie, przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja paliw.

Na całym osiedlu powstanie ok. 350 mieszkań, od małych do 40 m2, każde z balkonem bądź tarasem.

Każda klatka będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim.

 

Zakończenie budowy budynku 6  planowane jest na koniec września 2023r.

 

Procedura zakupu:

Po wybraniu odpowiedniej oferty i uzgodnieniu warunków, podpisywana jest umowa deweloperska u notariusza, w której określone są szczegóły - terminy i wysokości wpłat na konto powiernicze zgodne z harmonogramem prac, termin zakończenia inwestycji i inne informacje. Umowa deweloperska stanowi konieczny załącznik do wniosku kredytowego.

Po zakończeniu inwestycji i odbioru budynku podpisywana jest umowa sprzedaży lokalu. Przekazanie kluczy następuje po zapłacie całej ceny.

 

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.

ZAPRASZAMY.              

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Magdalena

Tel. 664 567 563

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook