koszalin
ul Firletki
Nr oferty: 2701780
Powierzchnia: 85.62 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro: 1
Rok budowy: 2022
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Nowe osiedle, I ETAP inwestycji położonej w Koszalinie przy ul. Firletki i Frezji a dawniej Południowa. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę i spokój. Ogromną zaletą inwestycji jest WŁASNY OGRÓDEK Z TARASEM W CENIE. Segment mieszkalny o powierzchni 85,62 m2 składa się: -na parterze ze strefy dziennej tj. salonu, kuchni oraz kotłowni z WC. -na piętrze znajdują się część prywatna składająca się z 3 sypialni oraz łazienka z WC. -na ostatniej kondygnacji znajduje się poddasze użytkowe, na które również prowadzą schody betonowe. Możemy tam stworzyć miejsce domowej rozrywki lub sypialnię rodziców. Na inwestycji będzie wykonane zagospodarowanie terenu, łącznie z dojściem do budynków, drogami, miejscami postojowymi, ogrodzeniem z bramą o napędzie sterowanym bezprzewodowo. Wewnątrz osiedla projektowane jest po jednym miejscu postojowym na lokal na ogólnodostępnym terenie zamkniętym. Nowoczesna architektura domów została zaprojektowana tak, aby zapewnić funkcjonalność, komfort i wygodę, jednocześnie z zewnątrz bryła budynku i zagospodarowanie wokół zamknięte w jasną, przejrzystą formę. Budynki wykonane z materiałów budowlanych zapewniających poczucie jakości i trwałości przez lata. Lokale mieszkalne wyposażone są w instalacje elektryczną, domofonową, telewizyjno-radiową, WOD-KAN, oraz centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i piecem gazowym dwufunkcyjnym. Lokale dodatkowo przystosowane są do montażu ogniw fotowoltaicznych. Planowane zakończenie prac budowlanych na II kwartał 2023 roku. Podana cena nieruchomości zawiera już w sobie podatek VAT. Zapraszamy do zakupu!

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook