koszalin
ul Tuwima
Nr oferty: 5001085
Powierzchnia: 28.10 m2
Liczba pokoi: 1
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Funkcjonalna kawalerka z dostępem do pełnej infrastruktury na Przylesiu !

Polecamy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,1 m2, położone na parterze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym przy ul. Tuwima.

Składa się z pokoju dziennego, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. W Salonie znajduje się wnęka z szafą oraz wyodrębniona część sypialniana.

Mieszkanie ciepłe z zachodnią wystawą okienną. Rozbudowana infrastruktura, sieć komunikacyjna oraz dostęp do sklepów ułatwia funkcjonowanie w codziennym życiu. Ponadto w pobliżu znajdują się liczne place zabaw, kompleksy przedszkolne, szkoły, przychodnia, Politechnika Koszalińska oraz CH Emka.

Niskie opłaty ! Czynsz w kwocie ok. 333 zł (w tym: centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz śmieci, itd.) Do tego doliczyć należy wodę, energię i gaz według zużycia. Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.

W cenie mogą pozostać meble widniejące na zdjęciach. Szybkie wydanie nieruchomości.

Idealne mieszkanie na start, bądź jako inwestycja pod wynajem ! Jeśli jesteś zainteresowany ofertą to przyjdź i zobacz co mamy Ci do zaoferowania.  


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook