#mieszkanie
#sprzedaż
312 000 PLN

koszalin
ul Rokosowo Południe
Nr oferty: 4401774
Powierzchnia: 73.87 m2
Liczba pokoi: 4
Pow. działki: 168 m2
Rok budowy: 2018
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Oferta idealna dla osób które marzą o dużym mieszkaniu. DOM W CENIE MIESZKANIA.

Oferta deweloperska wynagrodzenie biura pokrywa deweloper.

Wspaniały dom w zabudowie bliźniaczej w Koszalinie położony na Rokosowie Południe, kilka minut do Atrium, blisko do centrum miasta.

Wielkim atutem dla tej lokalizacji jest to, że za domami jest teren który nie jest przeznaczony pod jakąkolwiek zabudowę, będzie idealnym miejscem na długie i spokojne spacery z dziećmi lub ukochanym psem.

Dom o powierzchni 73,87 m2, działka pod domem o powierzchni 168 m2.

Droga wewnętrzna oraz miejsca postojowe zostaną wyłożone polbrukiem.

Dom wybudowany z suporexu (ściany ocieplone styropianem 20cm), na dachu dachówka cementowa BRASS czarna, elewacja silikatowo – silikonowa w szarościach i bieli., cokół oraz parapety zewnętrzne z płytki klinkierowej.

Drzwi wejściowe oraz wszystkie ona w domu PCV (wszystkie trzyszybowe, w zależności od wielkości ona 6 lub 7 komorowe)

W środku na sufitach i ścianach zostaną położone tynki cementowo-wapienne, na sufitach na piętrze z płyt kartonowo – gipsowych.

Pełna instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna oraz instalacja RTV. Instalacja kanalizacyjna podłączona do zbiornika bezodpływowego o objętości 10m3.

Ogrzewanie w domu gazowe z kotła dwufunkcyjnego o mocy 24 KW, zostaną zainstalowane wszystkie grzejniki wraz z termostatami o odpowietrznikami.

 

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Tomasz

Tel. 535 250 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Facebook