gdańsk
ul STAROWIEJSKA
Nr oferty: 67010
Powierzchnia: 75.22 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro: 2
Rok budowy: 2023
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Oferujemy na sprzedaż lokale mieszkalne na nowo powstającym Osiedlu w Gdańsku. 

Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, morza i plaży, liczne ścieżki rowerowe, zielone tarasy rekreacyjne na dachach, platformy widokowe, plac zabaw dla dzieci, dziewięć lokali usługowych, udogodnienia dla rowerzystów (stojaki rowerowe na terenie osiedla i w hali garażowej), indywidualne miejsca garażowe w hali podziemnej, ledowe oświetlenie klatek schodowych, panoramiczne okna, tzw. wykończenie na biało (dwa razy malowane ściany) i płytki na balkonach/logiach/tarasach.
Przynależności: balkon, loggia lub taras.
Deweloper przewidział również komórki lokatorskie w cenie od 3700zł za m².
Bezpieczeństwo:   videofon, monitoring, ochrona.
Wielkość projektu: kompleks pięciu budynków o zróżnicowanej wysokości, od sześciu do siedemnastu kondygnacji, w których łącznie mieści się około 600 lokali mieszkalnych oraz 9 usługowych w parterze.
Metraże: od 29,26m² do  93,59 m².
Garaże: w inwestycji będą dostępne miejsca postojowe w hali garażowej w cenie 30.000,00 zł brutto- warunek konieczny nabycia wraz z zakupem             
mieszkania.
Komunikacja: w pobliżu autobus, tramwaj, SKM.
Odległość od Centrum: 7 km do Centrum Wrzeszcz, 5 km do Starego Miasta w Gdańsku.
Termin przekazania lokalu: do dnia 31.12.2023r.


Osiedle Horizon z nowoczesnymi mieszkaniami będzie znajdowało się zaledwie kilkaset metrów od zatoki i od plaży. Otoczone będzie terenami zielonymi oraz wielkomiejską zabudową. Z najwyższych pięter budynków będzie można podziwiać Zatokę Gdańską.

Niewątpliwym atutem nowego osiedla jest znakomicie rozbudowana infrastruktura drogowa, która powstała przed 2012 rokiem w związku z mistrzostwami Euro 2012. Blisko też stąd do parków czy komunikacji miejskiej, co czyni Osiedle Horizon znakomitym miejscem do życia. Deweloper tworzy w Gdańsku nowoczesne osiedle, na którym nie zabraknie miejsca do spacerowania i relaksu, mieszkańcy będą mogli korzystać z zielonych dachów z przestrzenią rekreacyjną.

Warto też wspomnieć o sąsiedztwie Stadionu Energa Gdańsk i hali AmberExpo. To dwa miejsca, w których można aktywnie spędzać czas nie tylko jako kibic sportowy, ale także uczestnik wydarzeń kulturalnych.

Deweloper gwarantuje także wykonanie budynków w najnowszej technologii i wykończenie ich wysokiej jakości materiałami budowlanymi w środku i na zewnątrz.

Osiedle powstaje w samym centrum północnej części Gdańska, kilkaset metrów od bursztynowego Stadionu Energa i w sąsiedztwie Drogi Zielonej.
Tunel pod Martwą Wisłą zapewnia też dobry dojazd do centrum miasta i dalej do obwodnicy. Nie ma więc żadnego problemu, by dotrzeć do pracy, na autostradę, czy pójść na zakupy albo skorzystać z wydarzenia kulturalnego.

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z opcji wykończenia nieruchomości w standardzie „pod klucz”?  Zapytaj o najnowszą ofertę doradcy.

Zapraszamy do kontaktu.

 
Rzuty przybliżone, ilustracje przykładowej aranżacji. Nie stanowią oferty handlowej.
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook