gdańsk
ul STAROWIEJSKA
Nr oferty: 6706
Powierzchnia: 81.77 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro: 1
Rok budowy: 2023
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Oferujemy na sprzedaż lokale mieszkalne na nowo powstającym Osiedlu w Gdańsku. 

Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, morza i plaży, liczne ścieżki rowerowe, zielone tarasy rekreacyjne na dachach, platformy widokowe, plac zabaw dla dzieci, dziewięć lokali usługowych, udogodnienia dla rowerzystów (stojaki rowerowe na terenie osiedla i w hali garażowej), indywidualne miejsca garażowe w hali podziemnej, ledowe oświetlenie klatek schodowych, panoramiczne okna, tzw. wykończenie na biało (dwa razy malowane ściany) i płytki na balkonach/logiach/tarasach.
Przynależności: balkon, loggia lub taras.
Deweloper przewidział również komórki lokatorskie w cenie od 3700zł za m².
Bezpieczeństwo:   videofon, monitoring, ochrona.
Wielkość projektu: kompleks pięciu budynków o zróżnicowanej wysokości, od sześciu do siedemnastu kondygnacji, w których łącznie mieści się około 600 lokali mieszkalnych oraz 9 usługowych w parterze.
Metraże: od 29,26m² do  93,59 m².
Garaże: w inwestycji będą dostępne miejsca postojowe w hali garażowej w cenie 30.000,00 zł brutto- warunek konieczny nabycia wraz z zakupem             
mieszkania.
Komunikacja: w pobliżu autobus, tramwaj, SKM.
Odległość od Centrum: 7 km do Centrum Wrzeszcz, 5 km do Starego Miasta w Gdańsku.
Termin przekazania lokalu: do dnia 31.12.2023r.


Osiedle Horizon z nowoczesnymi mieszkaniami będzie znajdowało się zaledwie kilkaset metrów od zatoki i od plaży. Otoczone będzie terenami zielonymi oraz wielkomiejską zabudową. Z najwyższych pięter budynków będzie można podziwiać Zatokę Gdańską.

Niewątpliwym atutem nowego osiedla jest znakomicie rozbudowana infrastruktura drogowa, która powstała przed 2012 rokiem w związku z mistrzostwami Euro 2012. Blisko też stąd do parków czy komunikacji miejskiej, co czyni Osiedle Horizon znakomitym miejscem do życia. Deweloper tworzy w Gdańsku nowoczesne osiedle, na którym nie zabraknie miejsca do spacerowania i relaksu, mieszkańcy będą mogli korzystać z zielonych dachów z przestrzenią rekreacyjną.

Warto też wspomnieć o sąsiedztwie Stadionu Energa Gdańsk i hali AmberExpo. To dwa miejsca, w których można aktywnie spędzać czas nie tylko jako kibic sportowy, ale także uczestnik wydarzeń kulturalnych.

Deweloper gwarantuje także wykonanie budynków w najnowszej technologii i wykończenie ich wysokiej jakości materiałami budowlanymi w środku i na zewnątrz.

Osiedle powstaje w samym centrum północnej części Gdańska, kilkaset metrów od bursztynowego Stadionu Energa i w sąsiedztwie Drogi Zielonej.
Tunel pod Martwą Wisłą zapewnia też dobry dojazd do centrum miasta i dalej do obwodnicy. Nie ma więc żadnego problemu, by dotrzeć do pracy, na autostradę, czy pójść na zakupy albo skorzystać z wydarzenia kulturalnego.

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z opcji wykończenia nieruchomości w standardzie „pod klucz”?  Zapytaj o najnowszą ofertę doradcy.

Zapraszamy do kontaktu.

Rzuty przybliżone, ilustracje przykładowej aranżacji. Nie stanowią oferty handlowej.
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Magdalena

Tel. 664 567 563

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook