darłowo
ul Wyspiańskiego
Nr oferty: 4402707
Powierzchnia: 46.80 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro: 2
Rok budowy: 1980
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mieszkanie 46,80 m2: 3 pokoje, balkon, piwnica, Darłowo

Jasne, słoneczne mieszkanie w bardzo ergonomicznym układzie. Z przedpokoju mamy wejście do salonu i do łazienki. W salonie mamy wejście na balkon oraz przejście do kuchni. Okna plastikowe.

Budynek z lat osiemdziesiątych, murowany. Ogrzewanie miejskie. Zdecydowany atutem nieruchomości jest jej położenie. W kilkanaście minut spacerkiem jesteśmy na Starym Mieście w Darłowie a 3 km dalej mamy bałtycką plażę. Nie jest tu tak głośno w sezonie jak w Darłówku (dzielnicy Darłowa) ale można spokojnie korzystać z infrastruktury miejskiej. Sklepy, przychodnie, ścieżki rowerowe, kawiarnie, restauracje - wszystko mamy w zasięgu kilkuset metrów. 

Idealne miejsce na spacery po Starym Mieście czy nad rzekę Wieprzę. Jak chcemy się wybrać na morską plażę to też jest stosunkowo blisko. 

Darłowo to miasto z bogatą historią i równie obiecującymi perspektywami. W okresie lata rozkwita bo jest jednym z ulubionym miejsc nad polskim morzem ale i poza sezonem roztacza swój urok. Wtulone miasteczko w ujście Wieprzy, z latarnią morską, portem hadlowym i rybackim emanuje nadmorskim klimatem.

Nieruchomość, w której znajduje się mieszkanie należy do wspólnoty mieszkaniowej. Ostatnio zmieniono na nowy dach domu. W najbliższych planach jest remont elewacji a następnie klatki schodowej. 

Warto nadmienić, że miasto Darłowo jest jednym z miast królewskich. Tu w W 1382 w Darłowie urodził się późniejszy Eryk III - król Norwegii i król Danii Eryk VII oraz król Szwecji. Po detronizacji kolejno ze wszystkich tronów, wrócił do Darłowa i zaczął rozbudowywać miasto. Tu spoczął a jego grób można odwiedzić po dzień dzisiejszy. Kolejnym władcą zasłużonym dla Darłowa i całego Pomorza Zachodniego był Bogusław X Wielki, który zjednoczył region w jedno księstwo ze stolicą w Szczecinie. 

Odległości: 

- plaża bałtycka w Darłówku: 3 km

- rzeka Wieprza: 500 m

- Koszalin: 38 km

- Szczecin: 210 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook