darłowo
ul Darłówko
Nr oferty: 4402662
Powierzchnia: 29.68 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 2022
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

2 pokoje - 30 m2, apartament deweloperski, parter z ogródkiem i miejscem parkingowym, Darłowo, 1900 metrów od bałtyckiej plaży.

Apartament deweloperski w Darłówku - nadmorskiej dzielnicy Darłowa. Nowoczesny układ (salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, sypialnia, łazienka i przedpokój) pozwala wygodnie spędzić wymarzone, nadmorskie wakacje. Charakter obiektu daje możliwość całorocznego mieszkania lub spędzania w nim wakacji, świąt itd. A apartamentu spacerem mamy około 25 minut na plażę. Możemy przejść nowoczesnym i zacisznym szlakiem pieszym wzdłuż rzeki Wieprzy. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest jej status mieszkalny. Można np. zaciągnąć kredyt hipoteczny pod tą nieruchomość Mamy tu niższe podatki w porównaniu z lokalami o statusie usługowym. Nieruchomość posiada własne miejsce parkingowe przypisane do lokalu - płatne dodatkowo 30 tys. zł. Miejsce to znajduje się na parkingu przed budynkiem w ramach ogrodzonego osiedla.

Apartament położony w nowym kompleksie budynków. Całe osiedle ogrodzone i nadzorowane. 

Isnieje możliwość zakupu apartamentu w standardzie deweloperskim podwyższonym - mieszkanie w pełni gotowe ale bez mebli. Sprawdzona ekipa umówiona jest wstępnie na styczeń 2023 r. 

Darłówko od kilku lat jest dzielnicą Darłowa. Prężnie rozwijająca się przestrzeń nadmorska - z jednej strony nowoczesna ale utrzymująca swój familiarny charakter. Idealne miejsce by spędzić wakacje z rodziną. Jeszcze bliżej niż nad morze mamy park wodny Jan - tu nie można się nudzić! W obrębie Darłowa mamy liczne ścieżki rowerowe, stadninę koni, liczne jeziora i lasy. W sezonie możemy się wybrać w rejs statkiem lub z wędkarską wyprawą na połów dorsza. Dla osób ceniących spokój polecam wzdłuż przepięknej bałtyckiej plaży lub wzdłuż Wieprzy w kierunku Darłowa. 

Darłowo to miasto z bogatą historią i równie obiecującymi perspektywami. W okresie lata rozkwita bo jest jednym z ulubionym miejsc nad polskim morzem ale i poza sezonem roztacza swój urok. Wtulone miasteczko w ujście Wieprzy, z latarnią morską, portem hadlowym i rybackim emanuje nadmorskim klimatem.

Warto nadmienić, że miasto Darłowo jest jednym z miast królewskich. Tu w W 1382 w Darłowie urodził się późniejszy Eryk III - król Norwegii i król Danii Eryk VII oraz król Szwecji. Po detronizacji kolejno ze wszystkich tronów, wrócił do Darłowa i zaczął rozbudowywać miasto. Tu spoczął a jego grób można odwiedzić po dzień dzisiejszy. Kolejnym władcą zasłużonym dla Darłowa i całego Pomorza Zachodniego był Bogusław X Wielki, który zjednoczył region w jedno księstwo ze stolicą w Szczecinie. 

Odległości: 

- plaża bałtycka w Darłówku: 500 m

- rzeka Wieprza: 350 m

- Koszalin: 38 km

- Szczecin: 210 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook