1 800 000 PLN

koszalin
ul Szczecińska
Nr oferty: 2701820
Powierzchnia: 725.23 m2
Pow. działki: 966.00 m2
Rok budowy: 1930
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Rewelacyjna oferta budynku o wszechstronnym zastosowaniu. Możemy tu prowadzić działalność usługową, biurową, produkcyjną i magazynową. Koszalina, przy ulicy Szczecińskiej, znajduje się unikalna nieruchomość o powierzchni 966 m2. Usytuowana zaledwie 80 m od głównej drogi wylotowej w kierunku Szczecina, stanowi strategiczne miejsce blisko drogi krajowej nr 6 i nr 11. Zaledwie 1 km oddziela ją od serca Koszalina i terenów Słupskiej Podstrefy Ekonomicznej, oferując potężny potencjał dla przedsiębiorstw. To niezwykłe miejsce to również doskonały punkt dostępu, zaledwie 2,5 km od połączenia dwóch dróg ekspresowych: nr S6 i nr S11. Otoczona przez zabudowania przemysłowe, magazynowo-handlowe, a także pojedyncze budynki mieszkalne, nieruchomość stwarza nieograniczone możliwości rozwoju. Na tej działce znajdują się imponujące budynki, w tym dwukondygnacyjny budynek biurowo-warsztatowy o powierzchni 602,71 m2, poddany remontowi w 2015 roku. W budynku poza cześcią biurową i produkcyjną znajduje się część warsztatowo-magazynowa o wysokości pomieszczeń 6,00 m. Wysokość w pozostałych pomieszczeniach to 3,00 m. Wyposażony w instalację fotowoltaiczną o mocy dochodzącej do 60 kW, ten nowoczesny obiekt spełnia najwyższe standardy. Przy obecnym wykorzystaniu budynek przy zainstalowanej mocy ogniw jest samowystarczalny jeśli chodzi o koszty zużycia energii elektrycznej oraz ogrzewania (piec elektryczny). Koszty utrzymania z tego tytułu wynoszą zero. Dodatkowo, na terenie działki znajdują się 2 samodzielne budynki magazynowe (68 i 59 m2) oraz jeden dodatkowy magazynek (pow. 16m2) z solnym wejściem przy samym budynku tworząc kompleks idealny dla różnorodnych przedsiębiorstw. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, nieruchomość ta jest przeznaczona na teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, oraz teren zabudowy usługowej. To doskonała inwestycja dla tych, którzy szukają niepowtarzalnej przestrzeni z potencjałem rozwoju w strategicznym miejscu. Zapraszamy do umawiania prezentacji nieruchomości.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696675291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook