koszalin
ul Kaszubska
Nr oferty: 100340
Powierzchnia: 63.30 m2
Pow. działki: 0.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

OFERTA WIELOKROTNEGO OFEROWANIA. Lokal w ciągu lokali w kamienicy, po remoncie, przy ul. Kaszubskiej w dobrym miejscu handlowym na parterze. Lokal składa się z czterech pomieszczeń, co stanowi sala sprzedaży, zaplecze, sanitariaty plus korytarz. ( Możliwość dostawy towaru z tyłu budynku od ul. Dzieci Wrzesińskich - mała rampa, drzwi z kratą ). Z przodu od ul. Kaszubskiej okna z witrynami, wcześniej sklep mięsny. W lokalu na ścianach i podłogach kafelki. Istnieje możliwość powieszenia baneru/neonu reklamowego firmy.( kontynuacja ). Lokal pokazuje właściciel-kontakt przez pośrednika. Do stawki 2200 zł należy doliczyć opłaty administracyjne w kwocie 260 zł + media. Do kwoty należy doliczyć VAT. Ogrzewanie gazowe. Wydanie lokalu po wpłaceniu kaucji i podpisaniu umowy najmu. Licencja zawodowa pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 45. Właściciel chętnie wynajmie lokal na usługi lub handel, z wykluczeniem gastronomii.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696675291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook