koszalin
ul Fałata
Nr oferty: 1001356
Powierzchnia: 45.00 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1980
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

DO WYNAJĘCIA
LOKAL UŻYTKOWY
PRZY FAŁATA
W KOSZALINIE
Lokal użytkowy ( handlowo- usługowy) z witryną wystawową przy głównej, asfaltowej ulicy Fałata w Koszalinie. Lokal, ten znajduje się na parterze ( wejście po schodkach) , o powierzchni 45m 2 i składa się z jednego pomieszczenia i toalety po remoncie ( nowa glazura i nowe gresy na podłodze, ściany i sufit gładzie malowane oraz nowa armatura sanitarna).
W lokalu ściany pomalowane na kolorowo a sufity są białe i lampy oświetleniowe w płytach typu karton- gips. Na podłodze terakota. Drzwi zewnętrzne wejściowe od ulicy ww.
Lokal świetnie nadaje się na biuro np. kancelarię, biuro księgowe lub firmę ubezpieczeniową, szkoleniową lub inne usługi oraz handel.
Ogrzewanie: c. o. własne gazowe
Kanalizacja miejska i woda, prąd oraz gaz w lokalu
Zabezpieczenia: kraty
Dodatkowo płatne oprócz miesięcznego czynszu najmu dla właściciela: za prąd(prąd podlicznik) według wskazań licznika oraz za gaz proporcjonalnie według zużycia. Woda w czynszu najmu.
Dostępny Internet Wi-Fi – bezprzewodowy lub we własnym zakresie.
Miesięczny czynsz najmu dla właściciela wynosi : 2.500,00 zł brutto .
UWAGA!
W lokalu wysokość pomieszczenia wynosi : 2,71 m.
Okna: PCV .
Lokal położony jest na dużym Osiedlu mieszkaniowym Przylesie w Koszalinie w niedalekiej odległości od centrum Koszalina, w ciągu handlowym, obok lokalu „CUKIERNIA NIEDŹWIADEK”, „ALAB”, PUB, sklepy, markety spożywcze np. : „STOKROTKA”, „ŻABKA”, szkoła, przedszkola ,przystanek MZK , itp.
Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45. 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook