koszalin
ul Podgórna
Nr oferty: 5001257
Powierzchnia: 23.00 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro: -2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Ekonomiczny lokal  w ustronnym miejscu !

Prezentujemy niezależny lokal, położony przy ul. Podgórnej w Koszalinie.

Lokal o powierzchni 23 m2, składający się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza socjalnego z przejściem do wc. Do lokalu prowadzi niezależne wejście z zewnątrz.

Punkt mimo położenia w kameralnym miejscu, a jednocześnie przy jednym z ciągów pieszych jest bardzo dobrze widoczny. Możliwość zamontowania reklamy widocznej z daleka.

Dookoła osiedle mieszkaniowe, szkoła podstawowa, rynek. Idealne miejsce na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, biuro, czy małą gastronomię.

Niskie koszty utrzymania ! Lokal bezczynszowy ! Opłata jedynie za media, czyli energię i wodę. Dodatkowo ewentualnie ochrona w kwocie 50 zł miesięcznie, gdyby przyszły najemca miał taka potrzebę.

Ogrzewanie z klimatyzatora z funkcją grzania, ciepła woda podgrzewana przez elektryczny podgrzewacz.

Lokal w bardzo dobrym stanie, do wejścia bez żadnych nakładów. Istnieje możliwość zrobienia drugiego źródła wody w pomieszczeniu głównym pod usługi fryzjerskie, czy kosmetyczne.

Lokal zabezpieczony roletami zewnętrznymi wraz z instalacją alarmową.

Czynsz 1200 zł miesięcznie dla właściciela. Wymagana kaucja w kwocie do uzgodnienia.

Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Oferta na wyłączność. Oglądanie z Pośrednikiem po uprzednim uzgodnieniu terminu.


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook