koszalin
ul Dworcowa
Nr oferty: 4402690
Powierzchnia: 80.17 m2
Liczba pokoi: 1
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Nie czekaj i już dziś zacznij realizować swoje marzenia o własnym biznesie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta!

Rewelacyjnie położony lokal usługowy na parterze w centrum miasta Koszalina na ulicy Dworcowej to wymarzona lokalizacja dla każdej działalności handlowo-usługowej. Z łatwością zaparkujesz swój samochód na dużym parkingu przy dworcu PKP, na ulicy Jana z Kolna lub koło galerii Kosmos, dzięki czemu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do Twojego lokalu.

Lokal o powierzchni 81 m2 składa się z przestronnej sali sprzedaży o powierzchni 43,67 m2, dwóch otwartych pomieszczeń, które mogą być zaadaptowane na osobne pomieszczenia o powierzchniach 16,61 m2 i 9,78 m2, węzła sanitarnego oraz małego pomieszczenia socjalnego. Na tyłach lokalu znajdują się dodatkowe pomieszczenia, które nie stanowią części lokalu, ale mogą być wynajmowane. To wszystko daje Ci nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza zgodnie z własnymi potrzebami i gustem.

Lokal jest ogrzewany z sieci miejskiej, a ciepła woda zapewniona jest za pomocą podgrzewaczy elektrycznych.

Czynsz do wspólnoty to około 750 zł.

Skontaktuj się z Pośrednikiem nr lic. 14825, aby umówić się na oglądanie tej wspaniałej propozycji.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook