koszalin
ul Wyszyńskiego
Nr oferty: 1904625
Powierzchnia: 30.00 m2
Liczba pokoi: 1
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Na wynajem salonik kosmetyczny z dużymi witrynami wystawowymi!

Lokal położony jest na parterze w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Wyszyńskiego w Pasażu Millenium ( w pobliżu Katedry, Ks. Domina i 1 Maja ).  Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym ciągiem pieszym i samochodowym. Dodatkowo przy samym lokalu znajduje się ogólnodostępny parking (płatny) oraz przystanek autobusowy co umożliwia łatwy dostęp do nieruchomości. Cały lokal elegancko wykończony i wyposażony na cele kosmetyczne.

W skład oferty wchodzi główne pomieszczenie lokalu, toaleta i pomieszczenie socjalne. Istnieje również możliwość wyjścia na zamknięty dziedziniec znajdujący się za budynkiem.  

Cały lokal wyposażony jest w c.o. miejskie, instalację alarmową, telefoniczną oraz internetową.

Oferta idealnie sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności kosmetycznej- istnieje możliwość dopasowania pomieszczenia pod indywidualne potrzeby.

Koszty:

1200,00 PLN plus opłaty (około 600-800 zł)

Zapraszamy do obejrzenia!

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook