koszalin
ul Zwycięstwa
Nr oferty: 3701100
Powierzchnia: 110.00 m2
Piętro: 3
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Przestronny, luksusowy lokal pod wynajem w centrum Koszalina!!!!

Do dyspozycji najemcy 100metrowy lokal w samym sercu Koszalina!!!!

Lokal znajduje się na II piętrze w prestiżowym budynku usługowym zlokalizowanym przy głównej ulicy Koszalina. Nieopodal Hotel Gromada, galerie: Kosmos, Jowisz, Merkury i Saturn. PKP i PKS, restauracje: włoska, sushi itp. Otoczenie biurowca: liczne banki, usługi i handel. W niedalekiej odległości Budynek Urzędu Miejskiego.

Wejście do klatki bezpośrednio z chodnika. Przed budynkiem parking miejski.

W budynku do dyspozycji najemcy:

Przestronna, nowoczesna klatka schodowa oraz winda.

Sprzątanie klatek oraz części wspólnych.

Powierzchnia 110m2 na II piętrze składa się z: recepcji, Sali konferencyjnej, poczekalni, trzech gabinetów, łazienki, pomieszczenia socjalnego oraz zaplecza archiwum.

Na podłogach w lokalu: wykładzina gabinetowa oraz podłoga egzotyczna naturalna, w pomieszczeniu socjalnym i łazience terakota. Gabinety bez wyposażenia.

Cena najmu miesięczna 5000,00zł netto

Kaucja 1 miesięczna.

Dodatkowe opłaty co miesięczne: opłaty za media takie jak: prąd, woda, ogrzewanie oraz czynsz 2,2zł do 1m2 jako obsługa części wspólnych wraz z korzystaniem z windy oraz ochroną.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Magdalena

Tel. 664 567 563

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook