koszalin
ul Zwycięstwa
Nr oferty: 3701100
Powierzchnia: 119.00 m2
Piętro: 3
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Przestronny, luksusowy lokal pod wynajem w centrum Koszalina!!!!

Do dyspozycji najemcy 100metrowy lokal w samym sercu Koszalina!!!!

Lokal znajduje się na II piętrze w prestiżowym budynku usługowym zlokalizowanym przy głównej ulicy Koszalina. Nieopodal Hotel Gromada, galerie: Kosmos, Jowisz, Merkury i Saturn. PKP i PKS, restauracje: włoska, sushi itp. Otoczenie biurowca: liczne banki, usługi i handel. W niedalekiej odległości Budynek Urzędu Miejskiego.

Wejście do klatki bezpośrednio z chodnika. Przed budynkiem parking miejski.

W budynku do dyspozycji najemcy:

Przestronna, nowoczesna klatka schodowa oraz winda.

Sprzątanie klatek oraz części wspólnych.

Powierzchnia 110m2 na II piętrze składa się z: recepcji, Sali konferencyjnej, poczekalni, trzech gabinetów, łazienki, pomieszczenia socjalnego oraz zaplecza archiwum.

Na podłogach w lokalu: wykładzina gabinetowa oraz podłoga egzotyczna naturalna, w pomieszczeniu socjalnym i łazience terakota. Gabinety bez wyposażenia.

Cena najmu miesięczna 5900,00zł netto

Kaucja 1 miesięczna.

Dodatkowe opłaty co miesięczne: opłaty za media takie jak: prąd, woda, ogrzewanie oraz czynsz do wspólnoty 480 zł (w tym: utrzymanie czystości na klatce schodowej, energia w częściach wspólnych, ochrona obiektu, konserwacja windy).

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook