koszalin
ul Zwycięstwa
Nr oferty: 1001112
Powierzchnia: 50.00 m2
Liczba pokoi: 3
Pow. działki: 0.00 m2
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Lokal usługowy o pow. 50m2 w ścisłym centrum Koszalina, przy ul. Zwycięstwa, w ciągu innych lokali handlowo-usługowych. Lokal na parterze w sąsiedztwie banków, sklepów - idealny na usługi bankowe, ubezpieczeniowe, salon telefonii komórkowej etc. Lokal składa się z sali sprzedaży i zaplecza + wc. Do lokalu można wejść również z tyłu budynku po schodkach-okratowane wejście. Ogrzewanie z MEC, do tej pory najemcy korzystali z internetu na podstawie podpisanej umowy z TP- łącze TP w lokalu. Istnieje możliwość powieszenia baneru/neonu reklamowego. Lokal pokazuje pośrednik prowadzący. Czynsz najmu 2200 zł + 23%VAT + opłata do wspólnoty( ok. 350zł) + koszty utrzymania lokalu(prąd, woda w/g zużyca).Wydanie lokalu od zaraz.Opis podany przez ZAMAWIAJĄCEGO. Licencja zawodowa pośrednika odpowiedzialnego za ofertę-45.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook