sianow
ul Dworcowa
Nr oferty: 3701292
Powierzchnia: 250.00 m2
Pow. działki: 2038.00 m2
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Nieruchomość Inwestycyjna na sprzedaż !!!!


Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem myjni ręcznej oraz 3 stanowiskową myjnią samoobsługową!!!!

 

Lokalizacja:

Miejscowość Sianów miasto w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim. Położone na Równinie Słupskiej nad strugą Polnicą, miasto graniczy administracyjnie z Koszalinem oddalonym o 10km.

 

Przedmiot sprzedaży:

 

 • Działka o powierzchni 2038m2 oznaczona jako działka przemysłowa zabudowana budynkiem murowanym, ocieplonym ( w wypisie kartoteki budynek sklasyfikowany jako przemysłowy) o powierzchni zabudowy 227m2, powierzchnia użytkowa 250m2, wykorzystywany jako myjnia ręczna dla samochodów osobowych i ciężarowych, oraz jedno stanowisko do car-detalingu, w hali zamontowany wyciąg lakierniczy wykorzystywany przy lakierowaniu siedzeń skórzanych ( dodatkowa usługa ), myjnia wyposażona w 2 karchery duże ciśnieniowe, sprężarkę. W budynku na parterze dwa stanowiska do mycia samochodów, zaplecze socjalne, poczekalnia dla klientów wraz z WC, pomieszczenie gospodarcze, na piętrze dwa biura jedno wykorzystywane jako tymczasowy magazyn.

 

Budynek posiada dwie bramy wjazdowe:

 1. wysokość w świetle 2,90m, szerokość: 3,55m
 2. wysokość w świetle 3,35m, szerokość: 3,55m

Istnieje możliwość podniesienia wysokości bram, dodatkowo w obiekcie znajdują się dwa kanały (aktualnie zasypane).

 

 • Dodatkowo na nieruchomości położona jest 3 stanowiskowa myjnia samoobsługowa firmy Wash-serwis, dwa stanowiska na odkurzacze, dodatkowe stanowisko do mycia Tirów i dezynfekcji chłodni, naczep przewożących produkty po których wymagane jest czyszczenie.

 

 • Dwa kontenery wykorzystywane pod magazyn,

 

 • Paczkomat.
 • Cały plac utwardzony polbrukiem, z dodatkowymi miejscami parkingowymi dla klientów.

 

Dojazd z dwóch stron, od ulicy Dworcowej oraz od głównej ulicy miasta Łużyckiej.

Nieruchomość położona przy głównej ulicy w strefie przemysłowej w samym sercu miasta, bardzo dobra lokalizacja dla działalności gospodarczych.

 

 

Media:  prąd, woda i kanalizacja miejska, gaz ziemny.

 

Informacje techniczne:

Obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Myjnia pracuje na chemii płynnej, oferuje dwa stanowiska dla samochodów osobowych lub dostawczych oraz jedno, przeznaczone dla samochodów ciężarowych, z podwyższonym ciśnieniem. Mycie aut odbywa się przy użyciu miękkiej wody, pod ciśnieniem 100 bar podczas mycia zasadniczego oraz 130 bar dla funkcji TIR, co gwarantuje doskonałe efekty mycia bez konieczności używania szkodliwych dla naszej karoserii fosforanów.

 

 • Nieruchomość posiada system monitoringu - 16 kamer.
 • Rozprowadzona sieć komputerową w budynku murowanym.
 • Istnieje możliwość rozdzielenia mediów pomiędzy myjniami: samoobsługową i ręczną.
 • Sterowanie pracą myjni samoobsługowej na telefon.
 • Rozmieniarka banknotów na budynku.

 

Cena brutto : 1 500 000zł brutto

 

Dodatkowe informacje:

Brak bezpośredniej konkurencji w odległości 10 km, zlokalizowana w centrum miasta. Myjnia z ugruntowaną pozycją na rynku. Myjnia cały czas w użytkowaniu, bez przerw przestojowych.

 

Zapraszamy na prezentację, nieruchomość z potencjałem rozwojowym !!! Lokalizacja idealna pod działalność mechaniczną, elektromechanikę, istnieje miejsce na rozbudowę hali pod kontem dodatkowej działalności z wykorzystaniem obecnej przestrzeni!

 

Opis oferty zawarty na stronie internetowej został sporządzany na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook