niedalino
ul Niedalino
Nr oferty: 0801865
Powierzchnia: 640.00 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro: 1
Pow. działki: 6522.00 m2
Rok budowy: 1970
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Nieruchomość zabudowana budynkiem gospodarczym, ogólnoużytkowym ( hala) o pow. 640 m2 na dużej, ogrodzenej działce o pow. 6522 m2 położona w Niedalinie , 18 km od Koszalina. 

Obiekt położony przy drodze asfaltowej, wjazd na posesję przez zamykaną  bramę , ok 250 m od Jeziora Niedalińskiego położonego w centralnej części Niedalina. 

Nieruchomość zlokalizowana blisko  planowanego węzła komunikacyjnego i zjazdu z drogi ekspresowej S11 ( m.in. do Poznania i na południe Polski), która łączyć się będzie z drogą ekspresową S6 Szczecin-Gdańsk. 

Budynek posiada podłoże utwardzone, ściany murowane, dach o konstrukcji drewnianej pokryty eternitem, częściowo do naprawy, wysokość pomieszczenia 10-12m, wysokość wjazdu ok 4,5m. Wg oświadczenia Właściciela aktualna powierzchnia magazynowa ok 250m2, pow. pomocnica ok 400m2. Obiekt nie ogrzewany. 

Przed budynkiem utwardzony plac  o pow. ok 80m2. 

Aktualnie na terenie nieruchomości prowadzona jest wyspecjalizowana działalność gospodarcza - Recykling opon , wymagająca szeregu zezwoleń, decyzji administracyjnych, badań, utrzymania czystości i porządku oraz koncesji. 

 Wymagająca i bardzo specjalistyczna branża m.in. spełniajaca wymagania ochrony przeciwpożarowej określone w przepisach przeciwpożarowych, przepisach ochrony środkowiska przez miejsce magazynowania odpadów. 

Przedsiębiorca uzyskał wpis do rejestru o odpadach, stanowiącego inetgralną część bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami, zwaną BDO i posiada  nr rejestrowy w zakresie zbierania i transportu odpadów o kodzie 160103. 

Nieruchomość idalnie spełni się  jako siedziba / oddział / skład  firmy magazynowej, produkcyjnej, usługowej, kurierskiej lub motoryzacyjnej, hurtowej i wielu innych. 

Media - na działce znajduje się studnia głębinowa, prąd.  Gaz, kanalizacja - w drodze. 

Koszty - podatek od nieruchomości 2910 zł / kwartał 2021 + energia + śmieci + internet wg potrzeb. 

Oglądanie nieruchomości wyłącznie z Pośrednikiem po wcześniejszym umówieniu. 

Lic. zaw. 3240 Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook