mielno
ul Chrobrego
Nr oferty: 2104629
Powierzchnia: 71.69 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro: 1
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

BARDZO CIEKAWA I NIETYPOWA OFERTA W MIELNIE. 400 METRÓW OD PLAŻY!!!

 

 

Duży lokal użytkowy w samym centrum Mielna przy ulicy Chrobrego.

 

Lokal posadowiony jest na I piętrze znakomicie usytuowanego budynku użytkowego, położonego w samym centrum Mielna przy budynku Urzędu Miejskiego w Mielnie oraz przy posterunku policji. Od zawsze kultowe miejsce na mapie miejscowości.

 

Nieruchomość składa się z 3 lokali, obecnie zaadaptowanych na apartamenty wakacyjne, które z powodzeniem wynajmują się przez cały sezon letni.

 

Łączna powierzchnia oferowanej nieruchomości komercyjnej to powierzchnia aż 71,69 m2.

 

Składają się na nią trzy osobne apartamenty, każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym. Istnieje możliwość połączenia wszystkich 3 lokali w jeden duży.

 

Do lokalu przypisane jest miejsce na deptaku (plac) przed budynkiem, które z powodzeniem wykorzystywane jest jako odpłatne miejsce handlowe.

 

Opłaty.

Roczny podatek od nieruchomości wynosi 1.963,98 zł. Pozostałe opłaty i wywóz nieczystości oraz media, płatne są według indywidualnego zużycia. W budynku nie ma ogrzewania.

 

Lokalizacja.

Mielno to miejscowość nadmorska licznie odwiedzana przez turystów z Polski i z zagranicy. Budynek mieści się w samym centrum miejscowości tuż przy głównej ulicy dzięki czemu jest to bardzo atrakcyjne miejsce na prowadzenie biznesu.

 

Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.

ZAPRASZAMY.

 


 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Magdalena

Tel. 664 567 563

Malwina

Tel. 604 444 456

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook