koszalin
ul Słowackiego 1-3/4
Nr oferty: 1904697
Powierzchnia: 41.50 m2
Liczba pokoi: 2
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 41,5 m2 położony w Koszalinie, w ścisłym centrum miasta przy przystanku MZK (linii 2, 6, 8, 10, 11, 14), w pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz Urząd Miasta i wszystkie Banki. Lokal położony na parterze budynku mieszkalnego z wejściem od ulicy Słowackiego. Duże przeszklone okna i drzwi zewnętrzne. Istnieje też możliwość zawieszenia dużego banneru reklamowego na istniejącej konstrukcji stalowej. Bezpośrednio przy lokalu znajduje się ogólnodostępny parking.

Lokal składa się: z sali sprzedażowej ok. 28 m2, pokój socjalnego oraz z pomieszczenia w.c.

Meble ze zdjęć w cenie nieruchomości. Do lokalu przynależy piwnica.

Opłaty administracyjne (ok. 355 zł), media wg zużycia, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,

Opłaty roczne na rzecz Urzędu Miasta: podatek od nieruchomości ok. 1000 zł, użytkowanie wieczyste ok. 260 zł oraz dzierżawa gruntu pod schody i wiatrołapy ok. 1039,05 zł.

Całość wykończona w dobrym standardzie. Wymaga odświeżenia lub ewentualnie dopasowania aranżacji do pożądanego typu działalności.

Nieruchomość idealne dopasowana do prowadzenia działalności handlowo lub usługowej, np. gabinet: manicure, fryzjer, kosmetyczka, biuro: kredytowe, doradcze, ubezpieczeniowe, księgowe, sklep…

Nieruchomość dostępna "od zaraz".

Zapraszamy na prezentację!

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook