koszalin
ul Piłsudskiego
Nr oferty: 1001345
Powierzchnia: 127.91 m2
Liczba pokoi: 10
Rok budowy: 1930
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

NA SPRZEDAŻ  

 

LOKAL  MIESZKALNY

 

Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ

 

 

Lokal mieszkalny z częścią usługową, znajduje się w Śródmieście Koszalin przy ulicy Piłsudskiego , o powierzchni  użytkowej 127,91 m 2 i piwnicy o powierzchni 16,50 m 2. Lokal ten znajduje się budynku mieszkalnym wielorodzinnym z usługą zlokalizowaną na parterze i lokalami mieszkalnymi na pierwszym piętrze i poddaszu. Jest obiektem w zabudowie zwartej, w całości podpiwniczony, 2 kondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Budynek z lat 30 – tych XX w.

Lokal  usługowy – obecnie zakład optyczny ( o powierzchni 23,70 m 2) zlokalizowany jest na parterze budynku i posiada niezależne wejście z chodnika od ul. Piłsudskiego oraz od strony podwórka ze wspólnej klatki schodowej.

 

Opisywany lokal składa się na:

 

 • część mieszkalną:
 •  3 pokoje: pokój dzienny o pow. 16,23 m 2 ,
 •  pokój o pow.  16,34 m 2
 •  pokój o pow. 19,60 m 2 ,
 •  korytarz o pow. 8,65 m 2,
 •  kuchnia o pow. 9,05 m 2,
 • łazienka o pow. 9,49 m 2,  
 • WC o pow. 1,37 m 2 ,

      - pomieszczenia gospodarczego   o pow. 2,35 m 2  i komunikacji o pow. 21,13 m 2,

      

 • wraz z wydzieloną częścią usługową o pow. 23,70 m2, ( w jednej księdze wieczystej):
 • sali sprzedaży pracowni opraw okularowych, pracowni, poprzez schody wewnętrzne połączony z pokojem rekreacyjnym na piętrze ( z kominkiem)
 • i pomieszczeniem piwnicznym  na parterze (piwnica  o pow. 16,50 m 2).

 

W  dwóch pokojach i korytarzu na podłogach wykładzina PCV a w trzecim pokoju na podłodze wykładzina dywanowa.  W pomieszczeniu usługowym, komunikacji, piwnicy oraz łazience na podłodze terakota.

Pokoje i łazienka posiadają wentylację grawitacyjną. Wentylacja pokoi  grawitacyjnie, nawiew powietrza w kuchni  nawiewnikiem higrostatycznym montowanym w ramie okna. Wywiew  poprzez kratki wentylacyjne na istniejących kanałach  z zachowaniem kierunku przepływu powietrza z pokoi do łazienki i kuchni. Kuchnia wyposażona jest w czteropalnikową kuchenkę gazową z piekarnikiem, elektrycznym, zlewozmywak i lodówkę.

 

Budynek  jest wykonany w technologii tradycyjnej, ściany murowane z cegły pełnej, strop nad piwnicą Kleina , stropy nad piętrem  i parterem drewniane.

 

Dach : konstrukcja drewniana, kryty papą.

 

Stolarka okienna wymieniona na PCV .   Klatka schodowa drewniana.

 

Ogrzewanie piecem dwubiegowym gazowym. W budynku dostępne są media: energia, woda, miejska kanalizacja sanitarna i gaz, itp.

 

Opisywana nieruchomość znajduje się na działce o nr 193/4 o powierzchni  346 m 2.  

 

W okolicy: urzędy, biura, szkoły, przystanki  autobusowe MZK, przychodnie, apteki, sklepy, bary i restaurcje, kawiarnie, itp.

 

CENA OFERTOWA WYNOSI: 635.000 ZŁ

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook