koszalin
ul Dworcowa
Nr oferty: 0801908
Powierzchnia: 83.53 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 2008
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony na dwóch poziomach o łącznej pow. 83,53 m2 w ścisłym centrum miasta położony w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym z 2008r. 

Poziom I  PARTER - lokal o pow. 57,70m2 z dużymi witrynami i wejściem do lokalu bezpośrednio z chodnika składający się z sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego, wc, korytarza z zejściem po schodach do poziomu  -1 (podpiwniczenie) , gdzie znajduje się pomieszczenie o pow. 25,83 m2 ( może służyć jako pomieszczenie magazynowe lub aktualny Właściciel przygotował projekt technologiczny  zakładu kosmetycznego lub fryzjera  - do wglądu w biurze nieruchomości) . 

Do lokalu są 2 wejścia  - od strony ulicy Dworcowej bezpośrednio z poziomu "0"  oraz od strony dziedzińca budynku z klatki schodowej budynku - wjazd od ulicy Zwycięstwa  - wjazd do CH Kosmos. 

Doskonała lokalizacja lokalu pozwala na prowadzenie wielu dziedzin działalności gospodarczej m.in. :

-  branże handlowe  np. sklep kosmetyczny, sklep spożywczy, kwiaciarnia, sklep oddzieżowy, sklep obuwniczy, sklep internetowy itd. 

- branże usługowe - fryzjer, kosmetyczka, gabinety lekarskie i odnowy biologicznej, weterynarz, biura m.in. biuro podatkowe, biuro podróży, biuro projektowe/architektoniczne, kancelaria prawna, notarialna, siedziba/oddział firm, placówka bankowa, branża edukacyjna i wiele innych 

- gastronomia - np. cukiernia, piekarnia, kawiarnia, bar, pierogarnia, garmaż i inne. 

- w lokalu można prowadzic dwie oddzielne dzialalności dzięki dwóm niezależnym wejściom do lokalu oraz powierzchni na górze, którą można oddzielić. 

Cena 445.000 zł netto + 23% VAT 

W całym lokalu na podłodze terakota, na ścianach gładzie, okna pcv, pełne oświetlenie.

Obecnie w lokalu funkcjonuje sklep kosmetyczny i kwiaciarnia.

W sklepie znajdują się meble robione na zamówienie, które wchodzą w cenę sprzedaży.

Ogrzewanie własne gazowe - piec dwufunkcyjny. 

Opłaty - czynsz do wspólnoty ok 320 zł / m-c + prąd, gaz, podatek od nieruchomości 1760 zł /rok 

Dobra infrastruktura miejska. 

Komunikacja, sklepy, usługi, restauracje, CH Komsmos, dworzec PKP, PKS, hotel, przychodnia znajdują się w najbliższej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku są dwa parkingi (płatny i bezpłatny). 


Bliskość Morza Bałtyckiego (10 km do miejscowość Mielno) sprawia, że lokalizacja jest bardzo atrakcyjna również dla osób z dalszych regionów kraju. 

 

Zapraszamy do oglądania i składania propozycji zakupu lokalu. 


Oglądanie wyłącznie z Pośrednikiem po wcześniejszym umówieniu. Lic. zaw. 3240 
Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Magdalena

Tel. 664 567 563

Malwina

Tel. 604 444 456

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook