koszalin
ul Franciszkańska
Nr oferty: 3601671
Powierzchnia: 2259.76 m2
Liczba pokoi: 61
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mamy w ofercie dla Państwa wolnostojący budynek biurowo usługowy magazynowy. Nieruchomość składa się z pomieszczeń piwnicznych- , pomieszczeń użytkowych, magazynowych, socjalnych -14 pomieszczeń piwnicznych, 17 na parterze, 12 na pierwszym  piętrze i 18 na drugim,  korytarza, klatki schodowej i windy. Pomieszczenia są różnej wielkości i moga stanowić niezależne lokale z odrębnym wejściem, część z nich z wejściem zewnętrznym.  Budynek o konstrukcji żelbetowej, monolitycznej z niewielką rampą zewnętrzną. Standard wykończenia jest bardzo zróżnicowany. Część pomieszczeń dostosowana jest do prowadzonych w nich działalności, np klubu tanecznego, sali ćwiczeń , siłowni, hurtowni itd. Z uwagi na konstrukcję budynku { szkieletową } nieruchomość daje ogromne możliwości przebudowy i aranżacji wg własnego projektu. Istnieje również możliwość podziału na mniejsze samodzielne lokale i wyodrębnienie ich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z pośrednikiem. Nr lic zaw 14245.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook