koszalin
ul Zwycięstwa
Nr oferty: 66098
Powierzchnia: 50.00 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2, położne na I piętrze w samym Centrum Śródmieścia.

 

Mieszkanie zostało dostosowane został pod potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej – salon kosmetyczny, przy czym istnieje możliwość przywrócenia stanu pierwotnego poprzez usunięcie części ścian działowych uzyskamy: dwa przestronne pokoje w tym jednego z balkonem, niezależnej kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju.

W pokojach: na ścianach gładź, na podłodze terakota.

W łazience z wc: kabina prysznicowa, umywalka, wc, glazura + terakota.

Kuchnia: aktualnie pomieszczenie zagospodarowane jako sypialnia (wyprowadzone podłączenia instalacyjne do montażu kuchni).

W przedpokoju: szafa w zabudowie z przeszkleniem lustrzanym.

 

Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej: 463zł w tym: (zaliczka na C.O., zaliczka na fundusz remontowy, śmieci).

 

Mieszkanie jest środkowe i słoneczne przez co bardzo cieple (co roku zwroty za ogrzewanie). Przed budynkiem parking ogólnodostępny.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego lokalizacja – ścisłe centrum zapewnia dostęp zarówno komunikacyjny jak i pieszy do szkół, przedszkoli, ratusza, przychodni, kościoła. Miejsce dające możliwość komfortowego zamieszkiwania jak i prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Na prezentacje umawia Pośrednik.


Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

 

 

 

 

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook