koszalin
ul Osiedle Wspólny Dom
Nr oferty: 4402449
Powierzchnia: 226.00 m2
Rok budowy: 1975
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Lokal użytkowy o pow. 226 m2, Koszalin, Osiedle Wspólny Dom. 

Obecnie w lokalu zlokalizowany jest  żłobek. Lokal przeszedł gruntowny remont w roku 2014.  Na parterze budynku znajdują się sale dla dzieci, szatnia, wc, łazienki oraz pomieszczenia biurowe. Piwnica stanowi zaplecze. Znajdziemy tam m.in: kuchnię, zmywalnię, wc, magazyny itp. 

Isnieje możliwość zakupu funkcjonującego żłobka z pełnym wyposażeniem (płatne dodatkowo - do ustalenia). Placówka dofinansowana z zasobów Urzędu Miejskiego. 

Osiedle Wspólny Dom to jedno z ulubionych osiedli Koszalinian. Leży w sąsiedztwie osiedli: Rokosowo i Jedliny. Znajdziemy tu zarówno kompeksy wielorodzinne jak i domów jednorodzinnych. Dobra infrastruktura miejska. Komunikacja, sklepy, usługi, szkoły znajdują się na osiedlu. Lokal znajduje się w miejscu, gdzie mamy zawsze wolne miejsca parkingowe a w pobliżu komunikację miejską.

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825. Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook