koszalin
ul Asnyka 10
Nr oferty: 370660
Powierzchnia: 506.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Oferujemy do sprzedaży:

KOMPLEKS LOKALI USŁUGOWYCH W CENTRUM KOSZALINA !!!

W niedalekiej odległości od Ratusza w Koszalinie sprzedajemy trzy lokale usługowe w kompleksie budynków pozostałych po dawnych Zakładach "Bogusławka".

Idealnie zlokalizowane lokale usługowe mogą być zaadoptowane pod usługi, gastronomię, handel, magazyn itp.

Dwa lokale usługowe w stanie surowym, do indywidualnej aranżacji, jeden po kapitalnym remoncie.

Łączna powierzchnia usługowa 506,00m2.

Lokal nr 1:

wejście do tego lokalu bezpośrednio z pasa pieszego przy ulicy Asnyka10, powierzchnia usługowa 44,60m2. Lokal znajduje się na parterze w parterowym budynku kompleksu.Obok lokalu widoczna brama wjazdowa na ogrodzoną posesję , grunt w użytkowaniu wieczystym.  Lokal składa się z sali głównej o powierzchni 26.69m2 oraz pomieszczenia biurowego i wc. Cały lokal do kapitalnego remontu.

Lokal nr 2:

wejście do tego lokalu znajduje się na ogrodzonym terenie, wjazd przez bremę od ulicy Asnyka. Powierzchnia 263m2 obejmuje 3 kondygnacje z czego parter o powierzchni 83m3 stanowi część magazynowa w stanie surowym, I i II piętro to pięknie wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie.

Piętro składa się z następujących pomieszczeń:

klatki schodowej, wc, garderoby, sauny, salonu z aneksem kuchennym obejmującym 63m2, wystawa okien mieszkania jednostronna, okna PCV, gładzie w kolorze na ścianach, meble kuchenne w zabudowie

II piętro obejmuje 2 oddzielne sypialnie z łazienkami oraz otwartą przestrzeń z której można wydzielić trzeci pokój. Na półpiętrze dodatkowe pomieszczenie.

Lokal nr 3:

obejmuje powierzchnie 198,54m2, obecnie lokal częściowo wykorzystywany na garaż oraz pomieszczenie z kotłownią oraz magazyn. Lokal ten składa się z dwóch pomieszczeń, jedno z nich jest wysokie na 15m.

Obecnie wspólnota zarządzająca budynkami podejmuje prace związane z odmalowaniem elewacji frontowej budynków przy ulicy Asnyka 6-10.

Więcej in formacji w biurze pośrednictwa.

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości.Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook