iwięcino
ul Iwięcino
Nr oferty: 0901141
Powierzchnia: 88.35 m2
Pow. działki: 812.00 m2
Rok budowy: 1930
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

IWIĘCINO - budynek wolnostojący, obecnie funkcjonuje jako sklep  spożywczo-przemysłowy,  usytuowany przy głównej drodze w Iwięcinie.

Budynek całkowicie podpiwniczony, wolnostojący, z poddaszem użytkowym, wybudowany w roku ok 1930 jako budynek mieszkalny, a później zmieniono sposób użytkowania  i obecnie funkconuje jako sklep spożywczo-przemysłowy.

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną (szambo) oraz centralnego ogrzewania - piec na węgiel i drzewo usytuowany jest w kotłowni w piwnicy.

Charakterystyka konstrukcji:
-ściany wybudowane z cegły ceramicznej pełnej

-fundamentowe ławy betonowe

-strop nad piwnicą ceramiczny na belkach stalowych, nad parterem drewniany

-dach drewniany, naczółkowy, kryty dachówką

-podłogi w piwnicy betonowa, parter lastriko

-schody zewnętrzne betonowe, od tyłu znajduje się rampa  do wyładowania towaru

Działka znajduje się  na terenie chronionego krajobrazu, oznaczonym symbolem 25UH- wg ustaleń Planu zagospodarowania przestrzennego  isteniejące i projektowane usługi handlu, dopuszcza sie funkcje uzupełniające mieszkaniowe, warunki zabudowy i zagospodarowania terenu utrzymanie linii zabudowy w odległości min. 10m od linii rozgraniczenia drogi publicznej przelotowej.

Zapraszamy do obejrzenia. Nieruchomość oznaczona w terenie, umieszczona tablica z informacją "NA SPRZEDAŻ"  i kontaktem telefonicznym.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook