gąski
ul Zefirowa
Nr oferty: 5001217
Powierzchnia: 160.00 m2
Liczba pokoi: 22
Pow. działki: 1103.00 m2
Rok budowy: 2012
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

OBNIŻKA CENY !

Obiekt z domkami na wynajem, położony w Gąskach, w gminie Mielno, ok. 800 metrów od morza.

Prezentujemy działkę o powierzchni 1103 m2, zabudowaną 5-ma domkami holenderskimi wraz z niezbędną infrastrukturą.
W otoczeniu liczne ośrodki wczasowe i pensjonaty, lokalizacja znana i lubiana przez turystów. Okolica zachwyca i urzeka każdego, kto tu był.

W skład kompleksu wchodzi łącznie 5 domków o powierzchni ok. 30 m2 każdy. 2 budynki mają status rekreacyjnych, 3 gospodarczych.

Domki w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe na przyjęcie gości.

4 domki składają się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki z wc, jeden z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni i łazienki z wc.

Domki podłączone do sieci elektrycznej, skanalizowane do wspólnego zbiornika bezodpływowego (10 m3). Domki z możliwością pobytu całorocznego, ponieważ są ogrzewane (4 za pomocą kominka na gaz z butli, jeden klimatyzatora z funkcją grzania). Ciepła woda z bojlerów elektrycznych (30 l).

Na działce znajduje się również blaszany garaż jako zaplecze gospodarcze, drewniany plac zabaw oraz zadaszone miejsce do siedzenia.

Cały kompleks wyposażony w instalację alarmową, wszystkie media gminne oprócz kanalizacji. Na granicy działki przebiega również gaz.

Obiekt z tradycją i stałymi klientami, którzy powracają, aby spędzić tu wakacje.

Istnieje możliwość przejęcia nazwy ośrodka, loga wraz z niezbędnymi portalami do rezerwacji, bazą klientów i wiedzą know how. Sprzedaż z przejęciem rezerwacji na przyszły rok.

Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć do niej 23 % Vat. Cena brutto wynosi 699 000 zł.

Jeśli posiadasz wolne środki i szukasz dobrej inwestycji to zapraszamy na prezentację ! Idealny pomysł na własny biznes, jak i miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

Umowa na wyłączność, oglądanie po wcześniejszym umówieniu się z pośrednikiem.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook