wyszewo
ul Wyszewo
Nr oferty: 2104585
Powierzchnia: 9188.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Wyjątkowa oferta, dom usytuowany tuż przy lesie!!!


Polecamy na sprzedaż malowniczo położony dom parterowy. Nieruchomość o powierzchni około 100m2 położona jest na działce o łącznym obszarze 9188 m2 w miejscowości Wyszewo, zaledwie 15 minut drogi od Koszalina w otoczeniu lasów i jezior.

Dom został zaprojektowany dla niewielkich potrzeb przyszłego właściciela, jest przytulny, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz spiżarni. Nieruchomość ze względu na zmianę planów inwestora i zaniechania dokończenia inwestycji, wymaga kapitalnego remontu oraz zgłoszenia do użytkowania.

 

Możliwości zabudowy terenu:

Działka ta jest częściowo objęta planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona jako tereny mieszkaniowe, w ewidencji gruntów oznaczona jako budowlana.

 

Uzbrojenie terenu:

- woda i energia na działce,

- brak kanalizacji,

- brak gazu.

 

LOKALIZACJA:

Działka zabudowana domem, położona jest zaledwie 15 km od Koszalina, a co za tym idzie tylko około 30 km w linii prostej od morza. Bardzo dobry dojazd drągą DK11 z Koszalina lub Poznania czy Bydgoszczy.

Wyszewo, to spokojna miejscowość, w której czas płynie troszkę wolniej niż w mieście, działka położona jest tuż obok lasu, dzięki czemu każdy, kto zechce tam zamieszkać, otrzyma w pakiecie ciszę, spokój i radość z bycia blisko przyrody.

DOJAZD - zobacz mapę dojazdu.

 

Jeżeli zainteresowła Ciebie ta oferta, zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.


ZAPRASZAMY.

 

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook