ustronie morskie
ul Ku Słońce
Nr oferty: 620195
Powierzchnia: 3010.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Na sprzedaż działka zlokalizowana nad morzem w miejscowości Ustronie Morskie. 

Działki zlokalizowane jedynie 2,6 km w linii prostej od morza. 


Powierzchnia oraz cena działki wynosi:

- 547/74 - 0,3010 ha - 139.900 zł (do negocjacji)

Posiadamy jeszcze 2 inne działki widoczne na zdjęciu. 

Świetna cena za metr, gdyż obecnie nie ma możliwości zabudowy. Aktualny plan zagospodarowania. 

Możliwość postawienia domów mobilnych, które obecnie podbijają rynek - szybkość realizacji oraz indywidualnie dopracowany projekt. Powierzchnia domów wacha się między 35 m2, a 63 m2. Istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim lub wykończonego pod klucz z pełnym wyposażeniem. 


Niezabudowana działka gruntu położona w południowej części miejscowości, w otoczeniu zabudowy rekreacyjnej, ulicy Ku Słońcu, agroturystyki. Otaczająca przestrzeń systematycznie na przestrzeni lat podlega różnej zabudowie tj. domki letniskowe, siedliska, domy mieszkalne jednorodzinne. Nieruchomość daje perspektywę intensywnego rozwoju i adaptacji. Jest lokatą na przyszłość. 

Media w drodze - gaz, prąd i woda (od strony ul. Ku Słońcu).

Dojazd do nieruchomości możliwy jest z drogi - ulicy Ku Słońcu o nawierzchni asfaltowej lub drogą gruntową. Działka położona około 2,6 km od Morza Bałtyckiego i około 1,17 km od drogi krajowej nr 102. Przez gminę przebiega droga krajowa nr 11 relacji Poznań - Koszalin - Kołobrzeg. Stanowi ona główną oś komunikacyjną gminy, uzupełnioną siecią dróg powiatowych i gminnych. Lokalizacja działki to idealny wybór dla osób, które chcą cieszyć się urokami życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcą mieć możliwość łatwej i szybkiej komunikacji. Kolejnym atutem jest bliskość terenów zielonych, dająca możliwość aktywnego odpoczynku w bliskiej odległości od morza. Ustronie Morskie to wieś o charakterze typowo turystycznym. Większość zakładów, hoteli i punktów gastronomicznych oferuje swoje usługi w sezonie letnim. Sprawnie funkcjonująca sieć ośrodków uzdrowiskowych wyposażona w kompletną bazę zabiegową i zaplecze rehabilitacyjne proponuje szeroką gamę usług osobom chorym, niepełnosprawnym i pragnącym wypocząć w zdrowym klimacie nadmorskim. Ustronie Morskie to jedna z bardziej znanych miejscowości turystyczno-uzdrowiskowych polskiego wybrzeża. Zainwestuj w swoją przyszłość. Zapraszamy do prezentacji oferty w terenie.

Więcej informacji telefonicznie.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook