szczeglino
ul Szczeglino
Nr oferty: 5001060
Powierzchnia: 3088.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w malowniczej, pełnej przyrody okolicy.

Nieruchomość usytuowana w Szczeglinie, gminie Sianów, 10 minut jazdy samochodem od Koszalina. Nieopodal działki rozciągają się zielone pasy pól. Położenie działki gwarantuje ciszę i spokój, z dala od zatłoczonego miasta zaś z drugiej umożliwia wygodne połączenie z Koszalinem i sąsiadującymi miejscowościami. 

Działka o powierzchni 3088 m2, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem R (tereny upraw rolniczych) i Lz (tereny lasów). Klasa ziemi RVI.

Na działce można postawić  budynki rekreacji indywidualnej na zgłoszenie o powierzchni zabudowy do 35 m2, a po zmianie przepisów do 70 m2.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.

Media - energia, woda oraz sieć telekomunikacyjna bezpośrednio przy granicy działki. Dojazd do działki w całości po betonowych płytach.

Zapraszamy !

 


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook