stare wierzchowo
ul Stare Wierzchowo
Nr oferty: 0801965
Powierzchnia: 2807.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka gruntu o pow. 2807m2 położona we wsi Stare Wierzchowo, powiat szczecinecki, gmina Szczecinek, przy drodze asfaltowej.

W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele pięknych jezior: m.in. Jezioro Wierzchowo, Drężno, Damskie, Orawka, Łąkie, Trzebiechowo, Kiełpino.

Przy ofercie znajdują się zdjęcia z najbliższego Jeziora Wierzchowo oddalonego ok 20 min spacerem. W okresie wiosenno- letnim miejscowość cieszy się dużym zainteresowaniem turystów, wędkarzy, kajakarzy, rowerzystów.

W miejscowości Stare Wierzchowo znajduje się sklep wielobranżowy, kościół, lokalne gospodarstwa, w okolicy jezior wiele domków letniskowych. 

Działka oznaczona na wypisie z rejestru gruntów symbolami : B- tereny mieszkaniowe - pow. 1596 m2 oraz Lar-ŁIV - grunty zadrzewione i zakrzewione na uż. rolnych - pow. 1211 m2. 

Teren działki oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek symbolem RO- tereny produkcji rolnej. 

Media - prąd, woda w drodze. Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. 

Sąsiednia działka zabudowana domem jednorodzinnym. 

Na działce znajdują się liczne nasadzenia - sosny, brzozy. Na działce znajdowały się zabudowania drewniane, które zostały wyburzone. 

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zachęcamy do kontaktu z biurem. 

Lic. zaw. 3240


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook