sarbinowo
ul Będzinko
Nr oferty: 4402944
Powierzchnia: 1008.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Bardzo atrakcyjne  działki budowlane w Będzinku koło Sarbinowa.

 

Jeżeli marzysz o miejscu, gdzie codzienność łączy się z wypoczynkiem w bliskości natury, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Prezentujemy wyjątkowe działki budowlane w malowniczej miejscowości Będzinko, oddalone jedynie 3,5 km w linii prostej od brzegu Morza Bałtyckiego!

 

Właściciel planuje w 2024r. wykonać przyłącze wodne w drodze wzdłuż granicy działek oraz wykonać wewnętrzną drogę dojazdową z płyt Jumbo.

 

 

Bliskość do Morza Bałtyckiego (Sarbinowo): W zaledwie 5 minut samochodem możesz znaleźć się w sercu jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Sarbinowo oferuje nie tylko szeroką, złocistą plażę, ale również wspaniałą promenadę pełną atrakcji.

 

Doskonały Dojazd: Nie musisz martwić się o stan dróg. Działka jest doskonale skomunikowana, z bardzo dobrym dojazdem drogą utwardzoną z płyt jumbo.

 

Warunki Zabudowy: Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, które pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego.

 

Elastyczność Zabudowy: Z dużą swobodą możesz zaplanować budowę domu o powierzchni do 200 m2. Dach może być dwu- lub wielospadowy, a maksymalna wysokość zabudowy to 9 metrów. To daje Ci szerokie możliwości w kwestii architektonicznej.

 

Badania Geologiczne: dla gruntu zostały wykonane badania geologiczne (jeden punkt w centralnej części działki), warunki gruntowe są dobre i nadają się do zabudowy.

 

Media: Na działce jest możliwość podłączenia energii elektrycznej oraz wody. Kanalizacja może być podłączona do zbiornika bezodpływowego.

 

Nie czekaj, to miejsce jest idealne zarówno dla tych, którzy szukają spokoju i bliskości z naturą, jak i dla tych, którzy cenią sobie dostęp do licznych atrakcji turystycznych. Działki w tak atrakcyjnej lokalizacji szybko znikają z rynku. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij realizować swoje marzenia o własnym domu nad morzem!

 

Współrzędne GPS działki:

54.218698 15.993025

 

Oferta pod opieką Pośrednia nr lic. 14825.


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook