sarbinowo
ul Plażowa
Nr oferty: 660159
Powierzchnia: 1386.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka położona 380 m od Morza

Nieruchomość z projektem architektonicznym oraz pozwoleniem na budowę.

Nieruchomość o powierzchni 1386 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo przy ul. Plażowej.

Dla nieruchomości został wykonany projekt architektoniczno -budowlany, polegający na budowie budynku apartamentowego obejmującego 21 apartamentów 2 i 3 pokojowych o pow.: od 29,83 m² do 43,13 m² wraz z zewnętrznymi miejscami postojowymi.

Zostało również wydane pozwolenie na budowę budynku wraz z urządzeniami budowlanymi.

W aktualnym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Mielno działka oznaczona symbolem I.25 UM, przeznaczenie: zabudowa usługowo- mieszkalna.

W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa apartamentowa.

Nieruchomość częściowo ogrodzona. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.


Dostępne media:

Energia na działce, woda, gaz i kanalizacja w drodze dojazdowej. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.


Lokalizacja:

Sarbinowo to miejscowość typowo turystyczna, leżąca nad Bałtykiem między Ustroniem Morskim a Mielnem. Idealna lokalizacja zarówno dla zwolenników aktywnego wypoczynku, jak i miłośników plażowania.

Piaszczysta plaża, promenada ciągnąca się wzdłuż wybrzeża, liczne atrakcje oraz szeroka baza gastronomiczna zachęca  do odwiedzania tej miejscowości nie tylko w sezonie letnim ale i przez cały rok.


Odległości:

Ustronie Morskie: 20 km
Mielno: 9 km
Gąski: 3 km
Kołobrzeg: 34 km
Koszalin: 19 km


Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

 


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Magdalena

Tel. 664 567 563

Malwina

Tel. 604 444 456

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook