polanów
ul Koszalińska
Nr oferty: 66029
Powierzchnia: 66232.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

OBNIŻKA CENY!!!


Działka przemysłowo- produkcyjna o powierzchni 6 6232 m2, położona w miejscowości Polanów bezpośrednio przy drodze wylotowej w kierunku Koszalina.

Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Polanów. W studium kierunków zagospodarowania Przestrzennego gminy Polanów obszar działki oznaczony jest jako tereny produkcyjne - zabudowa istniejąca o przewadze funkcji produkcyjnej- cegielnia, obszar eksploatacji surowców mineralnych oraz archeologiczne obiekty.

Działka w kształcie nieregularnym, grunt sklasyfikowany jako Ba, Bp, RIVb, RIVa, PsVI, Ws. 

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługowa.

Media: woda, energia, kanalizacja na działce. 

Lokalizacja:

Gmina Polanów tzw. „Góry Północy”, wyznacza wschodni kraniec województwa zachodniopomorskiego i cechują ją liczne walory naturalne - górskie krajobrazy, lasy, jeziora. 
Odległości:
Bobolice - 22 km
Koszalin - 38 km
Sławno - 30 km
Miastko – 26 km

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą kredytową.


Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook