parsowo
Nr oferty: 1904688
Powierzchnia: 75600.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Parsowie ( gmina Biesiekierz, woj. Zachodniopomorskie) przy drodze wojewódzkiej 112 o łącznej pow. 7 5600 m².

Nieruchomość objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, w którym oznaczona jest między innymi jako: tereny usług turystycznych UT oraz tereny użytków zielonych.

Media:

- woda – na działce

- kanalizacja – na działce

- gaz – na działce

- prąd – na działce

- sieć telekomunikacyjna – na działce

Dojazd do nieruchomości:

Dojazd do działki jest poprzez drogę utwardzoną.

Gotowy pomysł na inwestycję!

Dla działki zostały już przeprowadzone konsultacje w Urzędzie Gminy Biesiekierz w zakresie możliwości uzyskania warunków zabudowy na zawarte w projekcie koncepcyjnym parametry oraz typy zabudowy i zostały one pozytywnie zaopiniowane przez miejscowego urbanistę. W toku postępowania administracyjnego jest wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach inwestycji, w ramach której opracowano Kartę Informacyjną Przedsięwzięcia (KIP). Decyzja wymaga złożenia raportu uzupełniającego (koszt ok. 15.000 zł). Parametry działki, które są widoczne w prezentacji, zostały już uzgodnione w Urzędzie Gminy, Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Wodach Polskich i Powiatowym Inspektoracie Sanitarnym. W ramach raportu można zmodyfikować te parametry i uszczegółowić zawartość KIP. Dla działki została również wykonana opinia geotechniczna, potwierdzająca dobre warunki gruntowe pod planowaną inwestycję.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook