osieki
ul Osieki
Nr oferty: 0901263
Powierzchnia: 1060.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

FAJNA  DZIAŁKA  NA  JEZIOREM!  POLECAMY!

OSIEKI  gmina Sianów - mała miejscowość  turystyczna  w pasie nadmorskim, pomiędzy Koszalinem a Łazami, położona nad jeziorem Jamno, zaledwie 3 kilometry od Morza Bałtyckiego, do Koszalina ok. 16km.

Polecamy  działkę rekreacyjną w Osiekach o powierzchni  1.060m2,  położoną w  pięknym krajobrazowo terenie, usytuowaną wśród kompleksu działek, kompletna cisza, spokój, pola, łąki i jezioro  w pobliżu. Świetne miejsce do wypoczynku  dla osób  preferujących wypoczynek nad jeziorem a także dla tych, którzy wolą nasze morze. 

Działka objęta jest miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego  jako tereny oznaczone symbolem "8MP"- tereny  zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej   projektowane zespoły  budownictwa turystycznego z wydzielonym terenem zieleni rekreacyjnej - charakter użytkowania komercyjny.

Przeznaczenie terenu pod budownictwo rekreacyjno-mieszkaniowe  oznacza  rekreacyjne przeznaczenie działki, innymi słowy, można je zabudować domem przeznaczonym do określonego, czasowego wypoczynku.  To doskonała propozycja dla osób poszukujących terenu  nie tylko na weekendowe wyjazdy ale i na dłuższe pobyty z rodziną czy przyjaciółmi. 

Teren płaski, obecnie porządkowany. Wg ewidencji gruntów teren oznaczony jest symbolem RV- 1.060m2-  grunty orne.

Media:  woda i energia elektryczna w odległości ok. 250m.  Warunki i możliwości wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi po stronie nabywcy.

Umowa na wyłączność.
Polecamy i zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696675291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook