niedalino
ul Niedalino
Nr oferty: 620279
Powierzchnia: 1010.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w niedalekiej odległości od lasu oraz jezior jedynie ok 15 km od Koszalina w Niedalinie.

Powierzchnia działki 1010 m2. 

Dojazd do działki drogą utwardzoną. 


Na działkę w październiku zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.Lokalizacja

Niezwykle atrakcyjna działka, w bliskiej odległości od jezior, rzeki oraz lasu. Idealne miejsce dla osób ceniących cisze, bliskość natury, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od miasta.

Niedalino jest to wieś znajdująca się ok. 15 km od Koszalina, położona nad rzeką Radew. W okolicy m.in. jezioro Hajka, gdzie można cudownie spędzić czas z bliskimi. Odległość od Morza Bałtyckiego to 29 km - Mielno. 

W Niedalinie znajduje się sklep, kościół. Najbliższe przedszkole w Świeszynie, żłobek w Konikowie, szkoła w Świeszynie i w Konikowie (dowóz we własnym zakresie), Zegrzu Pomorskim (dowozi Gmina).

Busy z Niedalina kursują średnio co 20 minut. W przyszłości zaplanowany dobry dojazd z drogi S6. 

Zapraszamy na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. 


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook