naćmierz
ul Naćmierz
Nr oferty: 5001079
Powierzchnia: 3006.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 3006 m2, położoną 3,5 km od morza, w miejscowości Naćmierz w powiecie sławieńskim, w gminie Postomino.

Miejscowość położona jest w odległości 4 km od nadmorskiej miejscowości Jarosławiec, 18 km od Darłowa, od Sławna 20 km. Wyróżnia ją przede wszystkim turystyczno - letniskowy charakter oraz otwarte nastawienie na wczasowiczów. 

Działka świetnie usytuowana ! Blisko centrum miejscowości, a jednocześnie w ustronnym miejscu. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Działka o wymiarach ok. 46 m x 63 m. Media tzn. energia na granicy działki, woda w drodze. W niedalekiej przyszłości planowana kanalizacja. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

Działka nie jest objęta MPZP i obecnie leży w zasięgu tzw. ustawy wiatrakowej, więc dopóki przepisy się nie zmienią to gmina nie wyda WZ. Do czasu zmiany ustawy działka może służyć jako rekreacyjna, wypoczynkowa lub jako typowa inwestycja na przyszłość ! Na działce można postawić  budynki rekreacji indywidualnej na zgłoszenie o powierzchni zabudowy do 35 m2.

Oferta na wyłączność.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook