mielno
ul Gałczyńskiego
Nr oferty: 660249
Powierzchnia: 543.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka położona w miejscowości Mielno 700 m od jeziora Jamno,  a od morza tylko 1300 m.

 

Działka o powierzchni 543 m² położona na osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej.

 

Nieruchomość  w kształcie zbliżonym do prostokąta, wymiary ok. 32 m x17 m, teren płaski, porośnięty trawą i samosiejkami.

 

Działka nie posiada aktualnego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Mielno, w aktualnym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Gminy Mielno, działka oznaczona jest symbolem MU2-s – teren zabudowy mieszkalno- usługowej średnio – intensywnej.  


Wskaźniki zabudowy i zagospodarowania terenu do uszczegółowienia w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego, przy zachowaniu:
-przynajmniej 40% terenu działki budowlanej jako terenu biologicznie czynnego;
- minimalnej powierzchni nowo wydzielanej działki budowlanej dla zabudowy:
§ mieszkaniowej: bliźniaczej - 500 m², wolnostojącej - 750 m², przy czym zalecaną powierzchnię działki określa się na 1500 m²;
§ mieszkaniowo-usługowej i usługowej - 600 m²;

- maksymalnej wysokości zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i/lub usługowej do 12 m (3 kondygnacje nadziemne), przy czym wysokość obiektów i urządzeń technicznych niezbędnych do właściwego funkcjonowania terenu warunkuje się wymaganiami technicznymi.

 

Media:

  • woda: w drodze ul. Gałczyńskiego,
  • energia: skrzynka energetyczna na działce,
  • gaz w drodze dojazdowej ok. 60 m.

Wykonanie przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.


Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową oraz gruntową utwardzoną.


Mielno - to miejscowość położna na mierzei między Morzem Bałtyckim, a jeziorem Jamno. To miejsce posiada przepiękne szerokie i piaszczyste plaże, piękną promenadę Przyjaźni, ścieżki rowerowe, wiele ośrodków SPA oraz obiektów rekreacyjno – wypoczynkowych i gastronomicznych, które funkcjonują przez cały rok.

Mielno zapewnia bezpośredni dostęp jednocześnie do morza jak i do jeziora Jamno. Idealne miejsce dla osób lubiących sporty wodne, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

 

 

 

  

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook